Koudu prý pustí z vazby, vyslechli už všechny jeho podřízené

26.10.2012 9:26 | Zprávy

Pavel Kouda, bývalý náměstek hejtmanky Ústeckého kraje, má prý být dnes propuštěn na svobodu. Státní zástupce tvrdí, že již pominuly důvody jeho stíhání. Kouda byl zatčen v září kvůli manipulacím s evropskými dotacemi.

Koudu prý pustí z vazby, vyslechli už všechny jeho podřízené
Foto: fcb
Popisek: Pavel Kouda

Na Koudu byla po obvinění uvalena vazba, protože panovaly obavy, že by mohl ovlivňovat svědky. „Jejich výpověď mohla být ovlivněna, protože pana Kouda byl jejich nadřízený,“ vysvětlil státní zástupce Vladimír Jan. Nyní jsou prý již výslechy dokončeny, vypovídala dokonce i hejtmanka Jana Vaňhová. Proto pominuly i důvody vazebního stíhání bývalého náměstka.

„Dneska bude určitě propuštěn. Vydal jsem rozhodnutí o jeho propuštění na svobodu,“ ujistil státní zástupce Jan. Během odpoledne by se mělo rozhodnout i o propuštění spoluobviněného Pavla Markvarta, který působil jako ředitel Úřadu Regionální rady Severozápad. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chystá se akce proti Oganesjanovi. Tam, kde byl Rakušan

19:41 Chystá se akce proti Oganesjanovi. Tam, kde byl Rakušan

Podnikatel vystupující jako MikeJePan, vlastním jménem Mike Oganesjan, je obviňován z kriminálních a…