Křivá huba. Nedokázal nic. Bělobrádek nadával v České televizi Čunkovi a zle se mu to vrátilo

28.07.2017 17:51 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Šéf lidovců Pavel Bělobrádek se opřel do svého spolustraníka a zlínského hejtmana Jiřího Čunka. Ten se prý míchá do věcí, kterým nerozumí a dělá naschvály. Na svém facebookovém profilu se k tomu ostře vyjádřila známá pražská advokátka Miroslava Hustáková. „Vy jste pro nikoho neudělal nic, nenadávejte na zrcadlo, že máte křivou hubu,“ napsala na Bělobrádkovu adresu.

Křivá huba. Nedokázal nic. Bělobrádek nadával v České televizi Čunkovi a zle se mu to vrátilo
Foto: Vít Hassan
Popisek: Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek na sjezdu

Jiří Čunek byl nejdříve podle šéfa KDU-ČSL Pavla Bělobrádka zastáncem koalice s hnutím STAN a pak otočil a kopal do toho. „Jiří Čunek rád mluví o věcech, kterým nerozumí, měl by se spíš držet regionálních témat, kterými oslovuje voliče a vyhrává volby,“ sdělil Bělobrádek České televizi po svém návratu z USA. Do svého stranického kolegy si dále rýpl, že jeho popularita končí za hranicemi Zlínského kraje.

Tato slova se značně nelíbila známé pražské advokátce Miroslavě Hustáková, která vše okomentovala na svém veřejně přístupném facebookovém profilu. „Pane Bělobrádku, Čunek nemůže za to, že sám plníte ve vládě fikus postavený do rohu, nemáte v gesci žádné ministerstvo, protože vám žádné svěřit nemohou. Čunek byl prvním vicepremiérem země a zároveň ministrem místního rozvoje, byl opakovaně zvolen do senátu, a jako jediný lidovec je hejtmanem. Ti, co jej znají, jej volí, proto má úspěch ve svém regionu. Lidem ve městě nemůžete pindat obecné kecy, co vás naučili v USA,“ naráží Hustáková na skutečnost, že Bělobrádek cestuje do Spojených států velmi často.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …