Kubera poradil nadávajícím občanům, jak být spokojenější

11.04.2013 12:02

Svůj osvědčený lék na deprese a blbou náladu doporučil všem čtenářům revue pravybreh.cz předseda senátorů ODS Jaroslav Kubera. Postačí k tomu prý dvě rekvizity- mapa světa a účtenka ze supermarketu.

Kubera poradil nadávajícím občanům, jak být spokojenější
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Kubera

„Nemám rád negativistické řeči o tom, že má někdo deprese,“ přiznává hned v úvodu teplický senátor. Většinou prý tyto stavy nemají nic společného s psychiatrickou diagnózou, ale jde jen o to, že se člověku něco nepovedlo, nebo se mu svět zdá nespravedlivý. Kubera sám, jak přiznal, má na takové stavy dva léky.

„Při prvním návalu špatných nálad si vezmu mapu světa a podívám se na zeměkouli,“ doporučuje senátor. Při tom si prý uvědomí, že miliardy lidí nemají vodu a půl dne tráví chozením s kanystrem, aby jejich rodina nezemřela žízní.

Druhým trikem, který senátor ODS na špatnou náladu používá, je prý pokladní účtenka, kterou si schová po návštěvě supermarketu. „Doma si pak sednu a proškrtám věci, které jsem původně nechtěl koupit,“ popisuje své antidepresivum. Při tomto proškrtávání si prý vždycky uvědomí, jak dobře se má, a hned je mu prý lépe.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní

20:46 Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Martin Koller utrpěl v minulém týdnu opravdu nevšední zážitek- dvojj…