"Samozřejmě že cítím určité očekávání od lidí, ale není to tak, že by se někdo stal ministrem vnitra a za půl roku by se Česká republika změnila v království boží," řekl Kubice v rozhovoru pro časopis Instinkt. "Tak to není. Je to dlouhodobý proces."
Jediné, co může on ze své pozice momentálně dělat, je nebránit policii ve vyšetřování. "Z mé strany má stoprocentně volnou ruku," zdůraznil. Nehodlá zasahovat ani ve věci vrchních pozic. "Každá vláda mění policejního prezidenta. To se stalo v naší zemi zvykem. Já, jak jste si asi všiml, jsem policejního prezidenta nevyměnil. Nechal jsem tam pana plukovníka Lessyho."

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: par