Kyjev by měl s povstalci zasednout k jednacímu stolu, míní ruský náměstek

04.05.2014 20:23 | Zprávy
autor: pan

Bez vnější pomoci nejsou kyjevské úřady schopny navázat dialog s proruskými aktivisty, míní ruské ministerstvo zahraničí. Podle jeho náměstka tak budou brzy přijata opatření, která to umožní.

Kyjev by měl s povstalci zasednout k jednacímu stolu, míní ruský náměstek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protest za Ukrajinu

"Zdá se, že bez vnější pomoci nejsou kyjevské úřady s to takový dialog navázat," řekl pro televizi Rossija 24 náměstek ruského ministra zahraničí Grigorij Karasin. Zároveň dodal, že ukrajinská vojenská operace zaměřená na dobytí území ovládané povstalci je v rozporu s mezinárodní dohodou, která byla podepsaná letos v dubnu v Ženevě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opozice sbírá podpisy na odvolání Okamury. Nemají žádný pozitivní program, vzkazuje jim

18:45 Opozice sbírá podpisy na odvolání Okamury. Nemají žádný pozitivní program, vzkazuje jim

Zatímco ukrajinský vevyslanec Vasyl Zvaryč pobízí českou občanskou společnost, že od ní očekává hodn…