Líbezná tiskovka ODS a lidovců, kteří spolu kandidují na Ústecku: Mám radost, jsem velice rád, milujeme kraj, děláme to pro své děti, atd.

28.05.2020 13:25

Občanští demokraté budou v podzimních krajských volbách v Ústeckém kraji kandidovat společně s KDU-ČSL. Lídrem kandidátky bude starosta Kadaně Jiří Kulhánek. Při pohledu na tiskovou zprávu, kterou redakce obdržela, je patrný společný rys: láska k místu a údajná změna.

Líbezná tiskovka ODS a lidovců, kteří spolu kandidují na Ústecku: Mám radost, jsem velice rád, milujeme kraj, děláme to pro své děti, atd.
Foto: Repro Twitter
Popisek: Předseda KDU-ČSL, Marian Jurečka

Anketa

Dokáží Hana Lipovská a Xaver Veselý něco skutečně změnit v ČT?

92%
8%
hlasovalo: 16149 lidí
„Mám radost, že se nám podařilo domluvit spolupráci s ODS pro nadcházející volby v Ústeckém kraji. Chceme, aby z bohatství Ústeckého kraje, který má největší zásoby povrchové vody, těžili především jeho občané. KDU-ČSL pro tuto spolupráci nabízí kompetentní lidi, kteří mají chuť měnit kraj k lepšímu,“ sdělil předseda KDU-ČSL Marian Jurečka.
 
Nebyl sám, kdo vyzařoval štěstí. 
 
„Jsem velice rád, že se podařila domluvit společná kandidátka. V jejím čele stojí nejkompetentnější lídr Jiří Kulhánek a já věřím, že bude úspěšná a bude útočit na pozici hejtmana Ústeckého kraje,“ řekl předseda ústecké ODS Karel Krejza. Na něj navázal také lokální předseda lidovců.
 
 
„Milujeme náš kraj a cítíme, že současné vedení není kompetentní. Proto jsme spojili své síly, abychom mohli v kraji něco změnit. Odmítám v Ústeckém kraji mít komunistického hejtmana s podporou SPD. Dělám to pro své děti a své sousedy, aby nemuseli žít pod komunistickým hejtmanem a komunistickým vedením,“ vysvětlil za KDU-ČSL Jan Růžička.
 
Podle interních výzkumů, které měly ParlamentniListy.cz možnost vidět, Ústecký kraj prozatím jednoznačně válcuje vládní ANO. I to je patrně jeden z důvodů, proč častí kritici Babišovy vlády ani jednou toto hnutí v tiskové zprávě nezmínili a vymezili se pouze proti komunistům.
 
 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tan

lic. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

česká ekonomika

Dobrý den, nemám žádné ekonomické zdělání, tak spoléhám na to, že mi to vy jako odborník -našel jsem si, že se hospodářské politice věnujete vysvětlíte a hlavně nastíníte řešení, protože se bojím, že se řítíme do zkázy. Co přesně znamená, že důvěra v ekonomiku u lidí roste? Jaké to pro ni bude mít n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostali přes tlamu. Ježibabice... Fanoušci pětikoalice si užívali vítězství. A pak rána: Lidi nevolili, zrušit Senát!

21:31 Dostali přes tlamu. Ježibabice... Fanoušci pětikoalice si užívali vítězství. A pak rána: Lidi nevolili, zrušit Senát!

Většina komentátorů a politiků se shoduje, že na celkové výsledky letošních voleb nebudou expremiér …