Lidé na síti se bouří proti Moravcovi: Proč zase zvete do studia Kalouska?!

11.08.2013 9:38

V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize vystoupí mezi jinými také bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. Řada diskutujících na sociální síti Facebook nad tím vyjadřuje znechucení. Prý to vypadá, jako by snad jiný politik v Česku neexistoval.

Lidé na síti se bouří proti Moravcovi: Proč zase zvete do studia Kalouska?!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Také se Kalousek omluvil přítomným novinářům za svou občasnou prchlivost
reklama

„A o jakých tématech se při dnešních Otázkách bude mluvit? Kalousek a Jedubaba se musí omluvit Zemanovi za nemístné komentáře ohledně jeho požadavku předložení notářsky ověřených 101 podpisů a Rusnok naopak musí poděkovat Kalouskovi, Němcové, Nečasovi, Bémovi, Bendovi, Schwarzenbergovi, Píkové a jim podobným za to, že mu nedali důvěru a nepošpinili tak jeho vládu,“ stojí na sociální síti.

A to není vše. Kalousek s Němcovou budou podle další diskutující omílat stále dokola své lži a polopravdy. Můžeme se prý zase dočkat strašení komunisty a Řeckem. Česko se údajně mění v politickou žumpu a Česká televize přestává být nezávislá. „Svědčí o tom např. kauza Daniely Drtinové. Bude se Václav Moravec věnovat i tomuto problému?“ zmiňuje další z diskutujících aktuální kauzu, která zasáhla ČT poté, co byla dlouholetá moderátorka odvolána z prestižního pořadu Události, komentáře.

Václav Moravec si do studia pozval místopředsedy politických stran, se kterými bude rozebírat současnou politickou situaci. Kromě Kalouska a Němcové bude ve studiu také 1. místopředseda ČSSD Michal Hašek a místopředseda KSČM Jiří Dolejš.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…