Lidé z venkova a malých měst, stůjte za Zemanem. Žlučovití kavárenští povaleči vám chtějí ukrást vaši zemi. Vy máte selský rozum, vyzývá k akci SPO

06.11.2014 11:16

Tlak na prezidenta Miloše Zemana v souvislosti s víkendovými Hovory z Lán stále stoupá, a potřebu postavit se na jeho obranu už pocítila i Strana práv občanů, která mu na Hrad pomohla a vždy se k němu hlásila. Představila proto petici, která si klade za cíl prezidenta bránit.

Lidé z venkova a malých měst, stůjte za Zemanem. Žlučovití kavárenští povaleči vám chtějí ukrást vaši zemi. Vy máte selský rozum, vyzývá k akci SPO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPO Jan Veleba

Anketa

,,Kunda, hovno, zkurvili". Taková slova použil v přímém rozhlasovém přenosu prezident Miloš Zeman. Co vy na to?

hlasovalo: 52575 lidí

„Útoky na prezidenta České republiky Miloše Zemana dlouhodobě přesahují všechny únosné meze,“ začíná text petice. „Česká žlučovitá média pořádají na hlavu státu doslova štvanici. Nejrůznější povaleči z pražských kaváren tyto frontální útoky režírují, domnívaje se, že jim stále patří republika. Ale to se mýlí,“ ujišťuje dále.

Tito lidé prý nemohou zapomenout, že příchodem prezidenta Zemana na Hrad jejich vliv výrazně oslabil. To se prý stalo ve chvíli, kdy se prezident Zeman jasně postavil za dolních deset milionů občanů. Z toho prý pramení jejich nenávist.

Celý text petice ZDE

„Skutečná síla, kořeny a mravní zdraví českého státu jsou mezi obyčejnými lidmi na venkově, v malých a středních městech a také tady vždy byly,“ píše se dále v petici. V posledních 25 letech si však prý roli mravní elity přivlastnila pražská kavárenská rádoby intelektuálská smetánka. Společnost se však s jejich rolí prý nikdy neztotožňovala.

Nyní si prý, zejména díky prezidentu Zemanovi, bere venkov zpět svou roli duchovního centra země.

„Pražská kavárna proto křičí, vzteká se a kope kolem sebe. Naštěstí pro naši zemi režiséři těchto útoků mají ve svých politických fajfkách již pomálu tabáku,“ konstatuje se spokojeně s tím, že lidé se selským rozumem už pražskou kavárnu prohlédli.

Celou petici, která má deklarovat podporu prezidentu Zemanovi, se rozhodl osobně zaštítit předseda SPO Jan Veleba. Důvodem je trvalost a naprostá bezprecedentnost a zákeřnost útoků. Těm prý mohou nyní občané čelit podpisem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ruská lobby to prý chce a Zeman to udělá. Čunek kolaboruje. Okolo Babiše je stále rušno

18:29 Ruská lobby to prý chce a Zeman to udělá. Čunek kolaboruje. Okolo Babiše je stále rušno

Publicista Jiří Sezemský má na stránkách serveru Forum 24 za to, že prezident Miloš Zeman drží u moc…