Lidé začali využívat Babišův twitterový účet jako seznamku

20.10.2019 21:53 | Zprávy
autor: mp

Desítky lidí začaly o víkendu využívat twitterový účet premiéra Andreje Babiše (ANO) jako svéráznou seznamku. Vyzval k tomu v sobotu uživatel s přezdívkou Jie, který se označuje za „glosátora českého bizáru“. Reagoval tak na seznamovací inzerát jedné z uživatelek, který Babiš na svém Twitteru v sobotu sám sdílel, napsala ČTK.

Lidé začali využívat Babišův twitterový účet jako seznamku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš při rozhovoru pro PL

Už v červnu Jie dokázal podobným způsobem proměnit diskusi na Twitteru prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka v lifestylový blog.

Babiš v sobotu nejprve sdílel inzerát, jehož autorka napsala: „Rozhodla jsem se, že si touto formou najdu kluka. Já blondýna, 24, velká prsa, trochu blbá. Nejim lečo, jinak všechno. Pokud ty sám, ozvi se! Za rt lásku“. Babiš tento příspěvek retweetl s tím, že posílá svých 378 tisíc sledujících. „Sice je tam dost hejtrů, ale snad se někdo dobrý najde,“ napsal premiér.

Na to zareagoval Jie. „Přemýšlím nad tím, že bychom mohli účet premiéra ČR zaplnit seznamovacími inzeráty,“ napsal v sobotu Jie. Uživatelům doporučil, aby ve svých příspěvcích používali hashtag #HledámLásku. Mnoho z nich jeho výzvu vyslyšelo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Výhružky

To jste myslel vážně, že za to, že lidé nevítali vaše ministry na festivalu s potleskem a nadšením, zrušíte festivalu dotace? To mi přijde fakt už dost za hranou všeho. To budete dávat dotace, které jsou z peněz nás všech, jen těm, co vám budou pochlebovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

16:45 Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

Prezident Petr Pavel se chystá na summit NATO, ačkoliv podle rozhodnutí vlády nebude vedoucím české …