Lidovci si zvolili do čela Jurečku. Jenže v Šafrově redakci nejsou s volbou spokojeni. A proto vypustili tento žlučovitý text

25.01.2020 19:33 | Zprávy

Z čela lidovců dnes odešel předseda Marek Výborný, na kongresu v pražském hotelu Ambassador byl zvolen jeho nástupce – exministr zemědělství Marian Jurečka. „Nepochopitelní lidovci,“ píše v té souvislosti hlavní editorka deníku Forum24 Johana Hovorková, podle níž demokratické strany vyhazují energii z Letné oknem.

Lidovci si zvolili do čela Jurečku. Jenže v Šafrově redakci nejsou s volbou spokojeni. A proto vypustili tento žlučovitý text
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marian Jurečka

Podle Hovorkové demokratické strany pohrdají tím, jak dostaly spoustu podpory a energie. Nechávají dle jejích slov šéfa hnutí Andreje Babiše (ANO), aby se smál, kdykoliv se projeví. KDU-ČSL si, dle jejích slov, dnes zvolili toho, kdo otevírá dveře ke spolupráci právě s hnutím ANO – Mariana Jurečku.

Pokud pětiprocentní strany nedokáží před volbami udělat koalici, neměly by kandidovat vůbec. Je to hazard, je to neslušné k voličům a hlavně je to natolik nezodpovědné k české demokracii, že člověku zůstává rozum stát. TOP 09 a STAN se veřejně dohadují a KDU-ČSL povede člověk, který se proti Babišovi absolutně nevymezil, naopak se mu nelíbí možné spojení s ODS, přitom právě tato spolupráce by mohla vytvořit silný konzervativní blok, který České republice chybí,“ uvedla jasně Hovorková. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pohoda na pivě s Vetchým. Hlavní postava dronové kauzy poslala vzkaz

13:05 Pohoda na pivě s Vetchým. Hlavní postava dronové kauzy poslala vzkaz

Organizátor dodávek dronů na Ukrajinu Jan Veverka a herec Ondřej Vetchý zašli na pivo a informovali …