Lůza, ulevil si Laudát z TOP 09 o čtenářích

21.09.2017 8:28

Podle Liberálního institutu byl nejliberálnějším poslancem končícího volebního období František Laudát z TOP 09. Nejméně liberální byli naopak sociální demokraté Zdeněk Syblík a František Adámek. Píše o tom server iDnes.cz. Laudát se pak k výsledkům vyjádřil na svém facebookovém profilu.

Lůza, ulevil si Laudát z TOP 09 o čtenářích
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát

„Liberální institut rozčílil lůzu. Spíš náhodou jsem dnes otevřel server iDnes a tam psali o hodnocení poslanců v tomto období. Liberální institut vybral klíčové zákony a podle hlasování poslanců a poslankyň sestavil žebříček liberálů. I mě samotného překvapilo, že jsem obsadil na české politické scéně 1. místo,“ poznamenal Laudát k výsledkům.

„Ještě víc ale byli překvapeni lůzři, kteří to svými příspěvky dali patřičně najevo. Když není po jejich, tak je prostě průzkum špatně. Osobně se za bezbřehého liberála určitě nepovažuji. Souhlasím s pomocí migrantům, ale nechci je tady, pokud nepřijmou naše hodnoty a způsob života, určitě bych se tak neumístil, kdyby došlo na nápady paní Marksové Tominové a podobně,“ zmínil Laudát s tím, že ohýbání elementárních hodnot se ve Sněmovně nekonalo s výjimkou bezprecedentních omezování podnikatelů, osobní svobody, vytváření šmírovacích databází a podobně. A tam má podle svých slov naprosto jasno.

„Přes každodenní urážky svými politickými postoji jsem dával šanci všem lidem rozhodovat o svém životě, podnikatelům svobodně podnikat, byl jsem proti zákonům, které umožňují cizím lidem překročit váš práh domova bez pozvání. Zatím stále ještě liberální společnosti nejvíce prosperují. Každá totalita totiž časem narazí na svůj strop, často po počátečních úspěších. O to horší je potom kocovina a náprava, pokud je vůbec možná. A pokud mě někteří napadají, říkají jen do světa, že nevěří sami sobě,“ uzavřel Laudát.

Původní text serveru iDnes.cz najdete ZDE.

Ing. František Laudát

  • Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)

Celý příspěvek Františka Laudáta:

Liberální institut rozčílil lůzu. Spíš náhodou jsem dnes otevřel server idnes a tam psali o hodnocení poslanců v tomto období. Liberální institut vybral klíčové zákony a podle hlasování poslanců a poslankyň sestavil žebříček liberálů. I mne samotného překvapilo, že jsem obsadil na české politické scéně 1. místo. Ještě víc ale byli překvapeni lůzři, kteří to svými příspěvky dali patřičně najevo. Když není po jejich, tak je prostě průzkum špatně. Osobně se za bezbřehého liberála určitě nepovažuji. souhlasím s pomocí migrantům, ale nechci je tady, pokud nepřijmou naše hodnoty a způsob života, určitě bych se tak neumístil, kdyby došlo na nápady paní Marksové Tominové apod. Jenže ohýbání elementárních hodnot se ve Sněmovně nekonalo s výjimkou bezprecedentních omezování podnikatelů, osobní svobody, vytváření šmírovacích databází apod. A tam mám naprosto jasno. Přes každodenní urážky, svými politickými postoji jsem dával šanci všem lidem rozhodovat o svém životě, podnikatelům svobodně podnikat, byl jsem proti zákonům, které umožňují cizím lidem překročit váš práh domova bez pozvání. Zatím stále ještě liberální společnosti nejvíce prosperují. Každá totalita totiž časem narazí na svůj strop, často po počátečních úspěších. O to horší je potom kocovina a náprava, pokud je vůbec možná. A pokud mě někteří napadají, říkají jen do světa, že nevěří sami sobě.

reklama

autor: vefTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tvrdé. „Spodina“ se mstí Vášáryové její vlastní cestou

8:09 Tvrdé. „Spodina“ se mstí Vášáryové její vlastní cestou

Poté, co na Slovensku zvítězil Robert Fico a jeho SMER, komentovala výsledky herečka a politička Mag…