Má stát určovat, co budou mít školáci k svačině? V Máte slovo dnes bude rušno

23.02.2017 15:15 | Zprávy
autor: vam

Učí pamlsková vyhláška školáky zdravému stravování, nebo teď mají hlad a kolabují z nedostatku cukru? Má stát přikazovat, co mají děti svačit? Na tato témata se bude dnes večer diskutovat na prvním programu České televize.

Má stát určovat, co budou mít školáci k svačině? V Máte slovo dnes bude rušno
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

Účast v besedě moderované Michaelou Jílkovou přislíbili poslankyně a dětská lékařka Jitka Chalánková (TOP 09), Miroslav Koberna z Potravinářské komory ČR, zástupce provozovatele školního bufetu v Neratovicích David Kratochvíl, babička tříleté vnučky, zastánkyně zdravé stravy Blanka Turturro, spoluautorka pamlskové vyhlášky, výživová specialistka Margit Slimáková, místopředsedkyně poslaneckého školského výboru Vlasta Bohdalová (ČSSD), Alfréd Dytrt z Asociace ředitelů gymnázií, ředitel gymnázia v Ústí nad Labem, otec syna, který chodí na základní školu, Jan Tichý a student gymnázia Štěpán Kment.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řev na Babiše. Opozice by za 90 miliard eur Zelenskému ručit chtěla

10:05 Řev na Babiše. Opozice by za 90 miliard eur Zelenskému ručit chtěla

„Planetární ostuda. Babiš se přidal ke kolaborantům Orbánovi a Ficovi. Švejkování. Čekají nás čtyři …