Mach, který stranu vedl od jejího založení před sedmi lety, podle Kašparové rezignoval na sobotním zasedání republikového výboru. "Strana se dostala do vnitřního sporu o charakter, směřování a ústřední téma komunikace pro volby do Poslanecké sněmovny," zdůvodnil Mach své rozhodnutí.
Spor se podle něj vedl o to, jestli vystoupení z Evropské unie má být hlavním či jediným volebním tématem strany. "Já osobně tuto tezi nepodporuji, protože myslím, že naše občany kromě bruselské byrokracie trápí například vysoké daně a neustálé ukrajování našich svobod naší českou vládou," uvedl.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Dokumenty, zásady a pravidla ParlamentníListy.cz
A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?
Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?
Další články z rubriky
15:46 „Prase s Rakušanem v břiše,“ počastovala provokatéra. V Plzni proti Sudeťákům
„Muniční iniciativa pro Ukrajinu pokračuje, nákup stíhaček F-35 také a má proběhnout sjezd landsmanš…
- 14:40 Poučíme se, odpustíme si. Lidovecký recept na landsmanšaft
- 17:37 Oni jsou Němci a my jsme Češi? Šílená vlna, rozjela se Decroix
- 10:20 Pavel chce do Ankary za kamarády zbrojaři, tuší Ševčík
- 8:07 Auto v lidech v Modeně. Za volantem marocký Ital s psychickými problémy
- 6:54 „Dokázali jste si vydobýt úctu Evropské komise i Norských fondů“. Veselé dopisování Aliance pro rodinu s Prague Pride




