Magore, tebe by hodili do jámy! Klaus mladší čelí útokům. Ven z ODS! padlo

13.03.2019 11:32 | Zprávy
autor: jav

Rotyka, kterou způsobilo sněmovní vystoupení Václava Klause, má další pokračování. Poslanec ODS po celonoční jízdě jeho odpůrců na sociálních sítích vyjádřil názor, že je schválně opomíjen faktický obsah jeho vystoupení a kvůli jedné větě o Židech z něj nyní „ti největší lumpové budou dělat antisemitu“. A jak se dalo čekat, odstartoval tím další kolo reakcí. A tentokrát velmi brutálních.

Magore, tebe by hodili do jámy! Klaus mladší čelí útokům. Ven z ODS! padlo
Foto: screen: ČT24
Popisek: Václav Klaus mladší při svém vystoupení v Poslanecké sněmovně

Václav Klaus pronesl kritizované vystoupení jako faktickou poznámku v debatě při schvalování evropské směrnice o GDPR. Klaus vyjádřil názor, že tato legislativa, kterou nám sem posílá Brusel je tak strašná, že by si ji žádný český poslanec netroufl ke schválení ani navrhnout. Pak dodal, že téměř šedesát procent české legislativy dnes přichází z Bruselu a čeští zákonodárci „jen zvedají ruce jako ovce“ pro.

V té souvislosti vyslovil hodně drsné přirovnání. „Nezlobte se, mně to připomíná, my jsme jak židovský výbor, když nám řekli, že máme vypravit transport, a my jenom tak jako rozhodujeme, že teda ty nemocné ženy ještě nepošleme, ty půjdou až příštím vlakem. Ale jinak děláme to, co nám řeknou,“ pravil zklamaně.

Poznámka o židovském výboru zhnusila řadu komentátorů i těch, kteří by rádi ODS od Václava Klause očistili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…