Malá dceruška Stanislava Grosse sdělila médiím, kdy rodiče brečí

10.3.2015 9:40 dop.

Na revuální sekci webu IDNES.cz se objevil článek o dvanáctileté zpěvačce a tanečnici Natálii Grossové. Skutečně se jedná o mladší dceru bývalého premiéra Stanislava Grosse. Ten prý při sledování výkonů své dcery v několika pražských muzikálech někdy brečí, stejně jako manželka Šárka.

Malá dceruška Stanislava Grosse sdělila médiím, kdy rodiče brečí
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Expremiér Stanislav Gross ve své kanceláři

Dvanáctiletá zpěvačka a tanečnice působí hned v několika muzikálech, a dokonce i v Opeře Národního divadla. „Na jevišti se cítím úplně super. Mě to hrozně baví. Ono to je hodně těžké. Já to zkouším třeba každý den. Musí se umět zpívat a tancovat. Musím pořád cvičit, aby to bylo dobré,“ uvedla sama umělkyně. Kromě toho je mistryní světa ve stepu, stejně jako její o pět let starší sestra Denisa.

Je prý vždycky ráda, když jí v publiku drží palce někdo známý, nejlépe někdo z rodiny. „Maminka mě podporuje, a třeba když se jí něco úplně nelíbí nebo chce, abych něco udělala líp, tak mi to řekne,“ prozradila o Šárce Grossové, někdejší premiérské manželce.

Někdy prý přijde i její otec, bývalý premiér Stanislav Gross. „Rodiče někdy v hledišti brečí. Třeba když zpívám ty smutné písničky,“ prozradila Natálie.

Na původní text se podívejte ZDE

Její matka Šárka webu iDNES.cz prozradila, že zpěv dceři pomáhá s astmatem, kterým trpí odmalička. Právě kvůli tomu se prý rodina kdysi přestěhovala. „To byl taky důvod, proč jsme před lety sháněli bydlení na Floridě. Ta devadesátiprocentní vlhkost jí tam dost pomáhá,“ prozradila bývalá paní premiérová.

Příjmení Grossová je pro Natálii prý občas výhodou. Někdy je tomu i naopak, ale přiznává, že díky tomu, že její otec opustil politiku již před deseti lety, nezažívá ve škole se svým jménem takové problémy, jako kdysi starší sestra.


 


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Zech*aná mrtvola“, ozval se Straka z Topky. Nejodpornější primář této země, vzkázal Babiš

21:35 „Zech*aná mrtvola“, ozval se Straka z Topky. Nejodpornější primář této země, vzkázal Babiš

Primář z Nemocnice Sokolov Martin Straka (TOP 09) se na svém twitteru hanlivě vyjádřil na adresu pre…