Manželství pro homosexuály v Česku je skutečný plán rozvratu společnosti. Podívejte se na VIDEO Tomio Okamury

29.06.2018 11:19

Hnutí SPD nepodpoří legislativní změnu umožňující sňatky homosexuálů. Předseda hnutí Tomio Okamura to oznámil na svém facebookovém profilu, kde formou krátkého videa vysvětluje důvody tohoto rozhodnutí. Svoboda a přímá demokracie podle jeho slov programově považuje za základ rodiny přirozený svazek muže a ženy. „Podle našeho názoru je sexuální orientace soukromá záležitost každého člověka,“ zdůraznil.

Manželství pro homosexuály v Česku je skutečný plán rozvratu společnosti. Podívejte se na VIDEO Tomio Okamury
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Stávající legislativu umožňující registrované partnerství považuje slovy Okamury SPD za dostatečnou. „Sexuální orientace je soukromá záležitost každého člověka. Nesouhlasíme s možností adopce dětí homosexuálními páry. Je zde dostatek bezdětných manželských párů, které mají zájem o adopci,“ řekl hned v úvodu svého prohlášení.

Mediální prezentace, že homosexuálové si budou adoptovat jen děti, které nikdo nechce je podle něj lež a mediální manipulace. „Ignoruje se zde dítě a jeho zájem byt vychováván v přirozené rodině a přirozených hodnotách. Návrh je součástí neomarxistické pozitivní diskriminace menšin a oslabení role tradiční rodiny,“ dodal předseda.

„Naše hnutí SPD bude naopak podporovat ústavní zakotvení rodiny jako přirozeného svazku muže a ženy,“ uvedl. Za naprosto šílené považují návrhy na změnu pohlaví od 12 let věku zápisem v matrice na základě přání dětí. „To je skutečný plán rozvratu společnosti,“ řekl na závěr rozhořčeně.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Sněmovnu čeká v tomto volebním období zřejmě rozhodování o tom, jestli manželství v Česku bude i pro gaye a lesby, nebo jestli to bude výslovně jen svazek muže a ženy. Ve většině poslaneckých klubů jsou oba tábory. Proti manželství pro všechny se staví jen všichni lidovci. Zastánci svazku pro všechny naopak věří tomu, že se jim podaří odpůrce a nerozhodnuté přesvědčit.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

18:00 Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

Spisovatel a bývalý senátor Jaromír Štětina na twitteru osočil předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou-…