Manželství pro všechny? Legalizace lehkých drog? Vyneseno ven po schůzce s Pavlem...

14.02.2023 15:44 | Ze sítí
autor: jma

Předseda Pirátů a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš se setkal s nově zvoleným prezidentem Petrem Pavlem. Ten se prý „nebojí otevírat důležitá liberální témata, jako je manželství pro všechny“.

Manželství pro všechny? Legalizace lehkých drog? Vyneseno ven po schůzce s Pavlem...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Briefing zvoleného prezidenta Petra Pavla v Hrzánském paláci. Tématem bylo shrnutí uplynulého týdne a také plány na následující týdny

Bartoš na svém facebookovém profilu informoval o své první schůzce z pozice ministra pro místní rozvoj s prezidentem Petrem Pavlem. Našli prý shodu v tom, že je potřeba systematicky a efektivně řešit problémy i rozdíly v regionech.

„Dnes první oficiální (a velmi přínosné) setkání s prezidentem Petrem Pavlem. Jsem opravdu rád, že na spoustu věcí máme podobný pohled. Shodli jsme se, že je potřeba systematicky a efektivně řešit problémy i rozdíly v regionech. Společně se na tom budeme podílet. Těším se, až nastoupí do prezidentského úřadu. Bude to dobrá spolupráce!“ uvedl Bartoš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vydírali Miloše Zemana. A všichni mlčeli. Vzpomínky ožívají

12:40 Vydírali Miloše Zemana. A všichni mlčeli. Vzpomínky ožívají

Dnešní opozice hřímá, že čelíme bezprecedentní situaci v podobě údajného vydírání prezidenta v rámci…