Martin Koller: Gratulace k narozeninám Madeleine Albrightové

22.5.2017 8:12 odp.

Někdejší americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová, jako pražská rodačka původně Marie Jana Körbelová, slavila ve Washingtonu osmdesáté narozeniny. Velkou oslavu při té příležitosti uspořádali i její pražští přátelé v Knihovně Václava Havla. Analytik Martin Koller využil jubilea a sepsal, čím se tato dáma zapsala do dějin světa. Ponořte se tedy do nehezké historie Clintonova Bílého domu včetně takových nepříliš známých epizod, jako je role paní Albrightové kolem genocidy ve Rwandě.

Martin Koller: Gratulace k narozeninám Madeleine Albrightové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Je to pár dnů, co jsme mohli v některých médiích zaznamenat oslavy osmdesátin bývalé ministryně zahraničí USA Albrightové. Obecně podlézavé komentáře ve stylu pražské kavárny by mohly vzbudit dojem, že se jedná o sympatickou babku, která nezištně celý život konala dobro a do naší země ji táhne láska k českému lidu. Ovšem v mnoha zemích je názor zcela opačný, takže nezaškodí i jiný než oficiálně nakomandovaný globalistický a multikulturní pohled v rozporu s propagandou šířenou českými médii posluhujícími cizím zájmům.

Bývalá Marie Jana Körbelová, nikoli Korbelová (rodina si účelově upravila jméno až po druhé světové válce) slavila a přijímala gratulace na českém zastupitelském úřadě ve Washingtonu. Namístě je otázka, proč si soukromá osoba dělá slavnost na našem velvyslanectví? Je to evidentní doklad dlouholetého úpadku české diplomacie, zvláště pod vedením současného eurosocialistického ministra, který působí dojmem člověka měnícího názor podle situace a sloužícího spíše Bruselu, Berlínu a Washingtonu než své vlasti. Vlastně je namístě otázka, zda se ještě jedná o českou diplomacii a českého ministra.

Pravděpodobně hlavním gratulantem byl bývalý velvyslanec USA v Praze Schapiro, který v době výkonu funkce proslul výrazně nediplomatickými, možno říci protičeskými aktivitami. Za něco takového se velvyslanci odvolávali z funkce. Naše(?) ministerstvo zahraničí ani nemrklo. Tak jako Schapiro se nechovali ani německý velvyslanec v červnu 1941 v Moskvě a japonský v prosinci téhož roku ve Washingtonu. Zajímavé je, že Schapiro, který má tak velký odpor k většině českého národa a jeho řádně zvolenému prezidentovi, zůstal v Praze. Předpokládám, že proto, aby dále škodil a spolupracoval s lidmi, kteří by nejraději viděli naši republiku jako rozkrádanou islamizovanou kolonii prolezlou korupcí a válčící s Ruskem a Čínou.

Před prezidentskými volbami 2013: Schwarzenberg je báječnej člověk

Dalším význačným gratulantem, hluboce ohnutým v pase, byl předseda výboru Poslanecké sněmovny pro evropské záležitosti Benešík, reprezentant KDU-ČSL. Tomu se vcelku nelze divit, neboť KDU-ČSL a její klony TOP 09 a STAN jsou kromě zelených hlavními nositeli protinárodní ideologie multikulturalismu a pokryteckého podlézání cizáckým zájmům, počínaje sudeťáky. To vše je základ pokrytecké ideologie takzvané pražské kavárny. Zde velmi dobře vidíme ostudnou destrukci křesťanských církví a odklon dříve křesťanských stran od křesťanství, protože to bylo ve své ryzí evropské podobě patriotické, tedy vlastenecké. Nejlépe je to definováno Chateaubriandem v knize Duch křesťanství.

O přízeň Madly soupeřil rovněž poslanec za ANO Šrámek. Zde vidíme zásadní rozpor hnutí ANO. Na jedné straně zakladatel ANO, velkopodnikatel Babiš, který se společně s prezidentem Zemanem stal v současné době cílem soustředěného nenávistného útoku nezištných vlastenců z takzvané pražské kavárny, k nimž se v současnosti přidala rovněž většina vedení ČSSD a částečně bohužel i ODS. Na druhé straně vidíme značnou část vedení a členské základny ANO, kterou tvoří přeběhlíci z ODS, TOP 09, KDU-ČSL a ČSSD, přičemž si můžeme připomenout jména Telička, Jourová či Zlatuška, na něž po volebním debaklu před čtyřmi roky nezbyla koryta. Pod vedením Stropnického či Krnáčové samí reprezentanti pražské kavárny.

Jak potom můžeme důvěřovat takové politické straně a jakou má její šéf v takovém kavárenském spolku oporu? Není to vše jen obrovská komedie? V současné bitvě české politiky plné špíny přepírané v protinárodních médiích se jeví jako lepší strana pan Babiš bez ohledu na propagandu většiny médií. Proto by mne opravdu zajímalo, jak ho oddělit od jeho protinárodních kavárenských partajníků, na něž se může spolehnout jako Caesar na Brutta a jimž nikdo rozumný nemůže věřit ani pozdrav.

Pánové se ve Washingtonu předvedli dárky. První bylo srdce z rubínů ve stylu Václava Havla. Rudé srdce pro Madlu, známou jako „krvavá“ díky vraždění civilistů na Balkáně letectvy NATO, to je opravdu vhodný dárek. Šrámek přivezl z Plzně medaili generála Pattona.

Silně pochybuji, že přímý vojácký Patton by byl nadšen pokryteckými figurami na této oslavě, a neméně pochybuji o tom, že byl přítelem multikulturalismu či genderismu, které Albrightová ztělesňuje. Kdyby byl naživu, pravděpodobně by se odměnil za nechutné zneužití svého jména pěstí, jezdeckým bičíkem nebo svištící špičkou boty. Ostatně kdyby viděl, že českým ministrem obrany je herec, patrně by padl smíchy. A možná by už nelitoval, že nemohl osvobodit Prahu.

Baba Jaga s hvězdami a pruhy

Zabývat se jejím životopisem před nástupem do politické kariéry pravděpodobně nemá smysl, ale některé údaje působí opravdu zajímavě. Mimo jiné se dozvídáme, že rodina měla po emigraci z Československa do USA v roce 1948 jen skrovné finanční prostředky. Nicméně studovala na soukromé internátní škole ve Švýcarsku. Není co dodat.

Když se podíváme na kariéru Albrightové, nelze přehlédnout, že je úzce spojena s rodinou Clintonových a má rovněž blízko k nejostudnějšímu americkému prezidentu Obamovi, stejně jako k multikulturní, islamomilné, genderistické, protievropské, protikřesťanské a protibělošské politické hvězdě Merkelové. Bez velké nadsázky ji můžeme označit za zloducha světové politiky devadesátých let, jakousi demokratickou babu Jagu. Vyškolil ji sice Zbygniew Brzezinski, ale do jeho diplomatické mazanosti měla vždy daleko.

České zelí si Hillary Clintonová neoblíbila, Václava Havla však ano. Projev na podporu její loňské prezidentské kandidatury vstoupil do dějin

Vždy fungovala pouze jako hlásná trouba cizích názorů typu moderátorky ČT24 a nebyla zaznamenána žádná její vlastní pozoruhodná myšlenka. Samozřejmě pokud nemyslíme šokující srovnání našeho listopadu 1989 s ukrajinským Majdanem. Albrightová zde myšlením či přáním předběhla dobu, když vidí naši zemi jako totálně rozkradenou Ukrajinu rozparcelovanou jako soukromý majetek několika oligarchy a na hranici jaderné války s Ruskem.

Madeleine Albrigtová dostala dokonce roli v populárním televizním seriálu

Nicméně nelze popřít, že její místní přátelé se o to snaží ze všech sil. Proslavila se ostatně i jinými moudry ukazujícími její pravou tvář. Při podepisování svojí knihy v pražském nakladatelství Neoluxor označila Srby za odporné. Tím se dokonale shodla s německými nacisty, před nimiž její rodina utekla v roce 1939 právě přes Jugoslávii a s pomocí Srbů do Británie.

Get out!!!

Zdá se, že Albrightová má velmi pružné svědomí a myšlení, pokud jde o zapomínání nacistických zločinů, stejně jako někteří čeští(?) milovníci sudeťáků z KDU-ČSL, jejichž příbuzní ukončili život v nacistických koncentrácích. Hlavně když z toho něco kouká. Madle to vyneslo slušný zisk její firmě Albright Group díky získání podílu na telekomunikacích v Kosovu, které využívá i tamní americká základna Bondsteel.

Madeleine Albrightová se přijela podívat do Kosova v roce 2015

Zde můžeme připomenout její reálnou diplomatickou tvář. Brzezinsky ji přivedl do týmu Clintonových a po vítězství kuřného Billa v prezidentských volbách se dočkala jmenování velvyslankyní v OSN. Tam v letech 1993–1997 zasedala i v Radě bezpečnosti. Tam prosadila s pomocí gorbačovsko-jelcinovského Ruska americkou invazi na Haiti, svržení zákonného prezidenta a následnou okupaci této ožebračené země. Následně úspěšně přesvědčila Clintona, aby nezasahoval do občanské války, genocidy a etnických čistek ve Rwandě, jejímž výsledkem byly miliony mrtvých. Vraždění černoši její spánek evidentně nerušili. Pravděpodobně proto se v roce 1997 stala ministryní zahraničí USA za druhého prezidentského období Clintona.

JAK CLINTONOVA VLÁDA IGNOROVALA GENOCIDU

V době občanské války v Jugoslávii se postavila na stranu kosovských islámských teroristů (takto je tehdy označil americký velvyslanec) z UCK a spřátelila se s jejich vůdcem Hasimem Thacim. Zasadila se o takzvanou smlouvu z Rambouillet, podle níž mělo být Srbsko obsazeno mírovými vojsky NATO a vytvořen stát Kosovo. Mohli bychom mluvit o Mnichovské dohodě konce tisíciletí a ukázce demokracie a lidských práv podle EU a NATO.

DOHODA, KTEROU NADIKTOVALA ALBRIGHTOVÁ SRBŮM NA ZÁMKU RAMBOUILLET

Když něco takového Srbové logicky odmítli, pomohla prosadit bombardování, při němž bylo roku 1999 zabito více než 1 200 srbských civilistů a k tomu pár stovek Albánců, zničena značná část srbského průmyslu a infrastruktury včetně některých nemocnic a v Srbsku přišlo o práci 700 000 lidí. Díky této vojenské operaci s příznačným názvem Spojenecká síla byly stejně jako z Bosny vyhnány po genocidě prováděné islámskými bojovníky včetně členů al-Káidy statisíce Srbů.

MADLENČINA VÁLKA. SLAVNÝ TEXT V MAGAZÍNU TIME Z ROKU 1999

Můžeme mluvit o opakování genocidy, kterou prováděly v době druhé světové války islámské divize SS. K tomu si válečný zločinec Thaci a jemu podobní přivydělávali obchodem s lidskými orgány zajatých a unesených lidí. Dodnes je to kromě obchodu s drogami jeden z hlavních zdrojů příjmů Kosova, jehož vzniku napomohla právě Albrightová, která díky leteckému teroru NATO a mrtvým civilistům získala přezdívku krvavá Madla. Před několika dny se objevila i v českých médiích informace, že dochází k systematické islamizaci Kosova.

Samozřejmě se tak děje s vydatnou pomocí Saúdské Arábie, ale rovněž za každoroční miliardy eur z Bruselu. Přispíváme na to i my. Nelze se divit, když po 18 letech od vítězství Spojenecké síly představované clintonovci a Albrightovou si tam náčelníci al-Káidy kupují pod ochranou amerických základen nemovitosti za peníze z drog, obchodu s lidskými orgány a pašování takzvaných syrských uprchlíků z Afghánistánu či střední Afriky a možná i rozkradeného majetku jugoslávských telekomunikací.

Slib Madeleine Albrightové z roku 1999:

Budeme chránit srbské civilisty stejně jako ty albánské

Pravděpodobně za skvělé výsledky svojí diplomacie dostala ctibažná Albrightová řadu vyznamenání, počínaje řádem Bílého lva od ikony pražské kavárny a svého kamaráda Václava Havla. Obzvláště komicky působí Prezidentská medaile svobody, kterou jí udělil Obama. Z jejího životopisu je jasné, že svoboda a lidská práva jsou jí nadevše. V minulém roce byla oceněna Česko-Slovensko-Transatlantickou cenou na bezpečnostní konferenci GLOBSEC v Bratislavě. Zúčastnil se například exsoudruh generál Petr Pavel, přední válečný štváč a politruk NATO, jedna z morálních hvězd vlastenecké pražské kavárny a přítel ministra obrany. Rok předtím získal transatlantickou cenu na GLOBSEC britský expremiér Blair.

Připomenu, že se proslavil podporou USA v útoku na Irák na základě vymyšlených informací o tamních zbraních hromadného ničení. Následně byl organizátorem bombardování Libye letectvy NATO, které tuto zemi přivedlo do současného stavu. Stejně jako v případě Kosova toto bombardování pomohlo islámskému terorismu a navíc uvolnění cesty k islámské invazi z Afriky do jižní Evropy. GLOBSEC (Global Security Forum) lze sotva označit jako setkání zaměřená na oblast globální bezpečnosti. Spíš je to setkání válečných štváčů, kteří se bez ohledu na bezpečnost Evropy snaží vyvolat válku s Ruskem a Čínou.

Toto tvrdil Tony Blair o důvodech irácké války britským poslancům

V této souvislosti neudivuje, že letos vyrazil na GLOBSEC premiér Sobotka, který má s Madlou i Merkelovou nadstandardní vztahy. Zúčastnila se roku 2012 jeho setkání s americkým viceprezidentem Bidenem, který jej chválil za boj o lidská práva a demokracii. Bohuš se vždy rád zavděčí cizím zájmům. Patrně to poznáme i na svých peněženkách v případu Diag Human, kde pravděpodobně zaťal v době svého ministrování na financích spolu s ministryní zdravotnictví Součkovou sekeru v desítkách miliard korun. Dluh socialistického lihového domu je vedle toho úplná legrace. Je vidět, že Madla je stále mezi svými, hlavně nezištně a morálně.

Touhou po metálech a veřejných oceněních Albrightová připomíná strýce Bradu. Ten si odvezl tašku českých metálů za to, že kromě trapné účasti na špinavém mediálním tažení pražské kavárny proti prezidentu Zemanovi pro bývalou vlast nic neudělal. Madle už chybí jen bruselská Kalergiho cena či nějaký železný kříž za morální pružnost od sudeťáků, ale o ten se jí místní kamarádi a soudružka Merkelová určitě postarají. Za svoje zásluhy byla ostatně odměněna již v období 2003–2005, kdy zasedala ve vedení newyorské burzy.

Angažuje se rovněž v Národním a demokratickém institutu pro mezinárodní vztahy. To je pracoviště, které prosazuje ve světě multikulturalismus a speciálně islamizaci. K tomu předvádí pro média komediální setkání s africkými migranty, doufám, že ze Rwandy. Nelze se divit, že opakovaně vystupuje proti prezidentu Trumpovi. Když chtěl provádět registraci muslimů jako bezpečnostně rizikové skupiny, vykřikovala, že se prohlásí za muslimku. Doufám, že i s obřízkou, nejen řečmi. V listopadu minulého roku vykládala v Praze, že Trump nás naučil nenávidět jiné lidi.

Hodinové kázání s Michaelem Žantovským pro studenty Filozofické fakulty UK:

Patrně už zapomněla na svoje rasistické řeči o odporných Srbech a svoji zásluhu na genocidách Afriky i Balkánu. Genocidu Evropanů islámem, bez nenávisti k jiným lidem, zatím jen připravuje. Mimochodem je v USA předsedkyní komise pro posílení práv chudých. Přitom spolupracovala s prezidenty, kteří přivedli do chudoby značnou část americké střední třídy, o obyvatelích jiných zemí nemluvě.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Koller

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

18:20 „Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

Někdejší elitní policista Robert Šlachta, který se proslavil především policejním zásahem na Úřadu v…