Měli byste vyměnit vedení, vpálil čtenář šéfu KSČM. A takto Filip reagoval

22.10.2014 15:55 | Zprávy
autor: vam

Z PROFILŮ Proč nejsou komunisté v médiích vidět a slyšet? Jaké vyvodí KSČM důsledky ze špatného volebního výsledku? I na tyto otázky odpověděl na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz předseda KSČM, poslanec Vojtěch Filip.

Měli byste vyměnit vedení, vpálil čtenář šéfu KSČM. A takto Filip reagoval
Foto: Daniela Černá
Popisek: Na mítinku měl proslov předseda KSČM Vojtěch Filip

Jeden ze čtenářů si posteskl, že komunisté nejsou v médiích slyšet a vidět. „Už je to nějaká doba, co jsem v tomto duchu diskutoval s jedním z lídrů KSČM. Ta diskuze mě zklamala, defenzivní přístup beze snahy o výraznější prosazení na mediálním poli považuji za chybu,“ uvedl čtenář s tím, že v případě onoho lídra KSČM mu chyběla vůle k boji s médii. „Menší strana TOP 09 má Kalouska v TV denně a komunistu tam nepustí,“ posteskl si.

Koho budou zviditelňovat soukromá média, je jen na nich

Podle Filipa je otázka médií daleko složitější. „Co se týká objektivnosti a vyváženosti zejména politických diskuzí, tak tímto zákonem jsou vázána pouze veřejnoprávní média a v těchto případech se naši členové a sympatizanti obrací se svými stížnostmi na příslušné rady,“ uvedl šéf komunistů s tím, že u soukromých médií je to jinak. U nich je to prý pouze na jejich rozhodnutí, koho budou „mediálně” zviditelňovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…