Michal David zasáhl proti viru! A Lucie Bílá, ta teprve! VIDEO+FOTO

17.03.2020 7:05

Epidemie koronaviru dál sužuje Česko, je již 344 nakažených. Tři lidé se však již také vyléčili. Země bojuje s nedostatkem roušek a zdravotnického materiálu, a tak přikládá ruku k dílu téměř každý. A zpěvák Michal David na svém facebookovém profilu uklidňuje, že to společně dokážeme.

Michal David zasáhl proti viru! A Lucie Bílá, ta teprve! VIDEO+FOTO
Foto: reprofoto: FCB
Popisek: Zpěvák Michal David.
reklama

Zpěvačka Lucie Bílá se rozhodla bojovat s nedostatkem roušek. Využila k tomu i svůj um, neb je vyučená švadlena. A tak zasedla k šicímu stroji. „Pak, že se mi nebude má profese švadlenky hodit... Chystám balík roušek do kladenské nemocnice...“ poznamenala. 

Anketa

Dělá Babišova vláda dost pro zvládnutí virové krize?

92%
8%
hlasovalo: 32402 lidí

„Přátelé, já vás zdravím a divte se, ale už jsem doma. My jsme se nakonec rozhodli z Tenerife odletět domů, protože si říkáme, že přece jenom je tady víc bezpečněji, co se týče toho, že tady je čeština – my španělsky zas tolik neovládáme, takže jsme se nakonec s celou rodinou rozhodli, že přiletíme domů, tak už jsme tady, jsme 14 dnů v karanténě, kterou dodržujeme. A to, že to bereme vážně, ten koronavirus, tak přikládám fotku, kterou si můžete prohlédnout,“ poznamenal David ke snímku, kde je patrné, jak se chrání.

„Dávejte na sebe pozor, protože to opravdu není legrace, dbejte na sebe, dbejte na hygienu. Je to strašně důležité. Pokud máte nějaké dezinfekce, tak je používejte, myjte si několikrát ruce a věřte mi, že je to fakt hodně vážné. Věřím, že vše bude lepší,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

13:11 Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

Podpora pro konkurenčního kandidáta se nevyplácí. To, že podpořil v Teplickém závodě o senátní křesl…