Miloše Jakeše srazilo auto

10.02.2017 13:45 | Zprávy

Někdejší generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš je pobitý. Stal se totiž účastníkem dopravní nehody. Píše o tom server Blesk.cz.

Miloše Jakeše srazilo auto
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Milouš Jakeš

Čtyřiadevadesátiletého politika srazilo minulý týden v pátek dopoledne auto. Jak píše server, tělo Jakeše po srážce odletělo a narazilo na zem. Zakrvácený Jakeš to však naštěstí odnesl jen drobnou zlomeninou nosu a modřinami. Nehoda se podle všeho stala v Jakešově bydlišti – v pražských Dejvicích. 

  • Původní text ZDE

Expolitik šel prý na tramvaj, do níž už však nenastoupil. „Stalo se to ráno, když jsem šel na tramvaj. Já chtěl přejít na druhou stranu. Šel jsem po přechodu, kudy chodívám na tramvaj. A v tom do mě prostě zezadu bouchlo auto,“ sdělil Jakeš Blesku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Jakeš , KSČM , nehoda , blesk.cz

autor: vef

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jak to těm lidem vysvětlit? Bartoš s Hrušínským spolu u mikrofonu

7:38 Jak to těm lidem vysvětlit? Bartoš s Hrušínským spolu u mikrofonu

Podcast Ivana Bartoše FREESPEAK pohostil Jana Hrušínského. Probrali spolu Putina, Babiše a lidi, co …