Milostný vztah Jany Černochové. Kalousek fackuje Michálka za to, co o političce veřejně napsal

24.05.2019 14:00

Zažil jsem v politice lecjaké nechutnosti, ale tohle už Piráti přehánějí, zlobí se Miroslav Kalousek (TOP 09).

Milostný vztah Jany Černochové. Kalousek fackuje Michálka za to, co o političce veřejně napsal
Foto: screen: Twitter M. Kalouska
Popisek: Miroslav Kalousek (TOP 09)
reklama

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se naštval na Piráty. Proč? Protože předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek do politických sporů s ODS zapojil i milostné vztahy.

Všechno začalo úterním jednáním na bezpečnostním výboru Sněmovny, kde se poslanec ODS Pavel Žáček obul do Pirátů za to, že některá svá témata probírali s podplukovníkem Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Janem Šmídem. Piráti na konzultacích se Šmídem nevidí nic špatného, ale Pavla Žáčka to ani v nejmenším neuklidnilo. Chtěl vědět, zda by si příště každá strana měla pořídit svého policistu na konzultace. O sporu informoval deník Právo.

Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek chtěl na sociální síti Twitter občanským demokratům vrátit úder.

„ODS mě nepřestává bavit. Jejich poslankyně a šéfka výboru (Jana) Černochová chodila s policejním prezidentem a teď se před volbami vzbudili, že jim vadí naše expertní konzultace s řadovým policistou k legislativě. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy...“ napsal Jakub Michálek v narážce na Martina Červíčka.

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek

  • Piráti
  • Pusťte nás na ně, porveme se za vás!
  • poslanec

Za tento příspěvek mu lidé v diskusi nejednou vyčinili. Michálek prý vyplodil „chudý tweet“ a pokud Piráti chtějí dál bodovat na politické scéně, měli by prý přidat.

Ke kritikům se přidal i předseda poslaneckého klubu TOP 09. který chtěl vědět, zda z tohoto dětinského chování Michálek někdy vyroste.

„Zažil jsem v politice lecjaké nechutnosti. Ale přetřásat bývalé milostné vztahy svých kolegů a dávat je do roviny se stranickou agendou, to je dosud nepoznaná úroveň primitivního buranství. Myslíte, @JakubMichalek19, že z toho vyrostete, nebo je to program @PiratskaStrana?“ otázal se Kalousek.

I pod příspěvkem politika z řad TOP 09 se rozjela diskuse. Voliči ho žádali, aby nekopal do Pirátů a bral je spíš jako spojence ve střetu s předsedou hnutí ANO a premiérem Andrejem Babišem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

12:35 Včera jsem byl v restauraci. Vedle Piráti, další stůl okamurovci, socani, černoprd*lníci... A v rohu sám Babiš. Štěpánek zveřejnil ohromující FOTO

Hudebník a člen Trikolóry Petr Štěpánek se pracovně vypravil do prostor Poslanecké sněmovny, aby s h…