Ministerstva platí svým úředníkům masáže na pracovišti

20.02.2012 20:35 | Zprávy

Platy státních úředníků na ministerstvech se sice vlivem škrtů snížily, jejich výhody však lze stále považovat za nadstandardní i ve srovnání se soukromou sférou. Některá ministerstva svým zaměstnancům poskytují rehabilitační masáže přímo na pracovišti.

Ministerstva platí svým úředníkům masáže na pracovišti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý kontroverzní úředník ministerstva školství Ladislav Bátora

Na proplácení podobných výdobytků státních úředníků z veřejných peněz upozornil server Aktuálně.cz, jehož redakce se zabývala zkoumáním aktivit odvolaného kontroverzního úředníka ministerstva školství Ladislava Bátory.

Seznam veškerých dokumentů, které mohl Bátora za svého působení podepsat, si od státu vyžádal brněnský aktivista Matěj Hollan ze satirické skupiny Žít Brno. Mezi stohy materiálů se našla i žádost z konce ledna 2011, v níž stálo: „Žádáme o uvolnění finančních prostředků v částce 60 000 Kč na příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na masáže poskytované v budově ministerstva v prvním pololetí roku 2011.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jhe

Kraj

Neměla byste se spíš zabývat otázkou, proč mladí a většinou vzdělaní lidé z kraje utíkají pryč? Že zde žije početná skupina Vietnamců je podle mě nepodstatné. Ostatně co vím, je kraj oblíben i Rusi a co z toho mají Češi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

16:23 Fiala se loučil: Jsem úspěšný na sítích, nemusím mít nějaké funkce

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS), který je aktuálně v demisi, má za sebou poslední řádné jednání. …