Ministr pro legislativu? Od Pirátů předčasně uniklo toto jméno

16.11.2021 18:46 | Zprávy

Michal Šalomoun by se mohl stát ministrem pro legislativu za Pirátskou stranu. Původně měl post obsadit šéf pirátských poslanců Jakub Michálek, ten se však nominace vzdal a zůstane v Poslanecké sněmovně. Píše to server CNN Prima NEWS.

Ministr pro legislativu? Od Pirátů předčasně uniklo toto jméno
Foto: Česká pirátská strana
Popisek: Česká pirátská strana, logo

Michal Šalomoun je 47letý advokát z Třebíče a Moravských Budějovic. A také možný budoucí ministr pro legislativu, kterého nabízejí Piráti. Šalomoun ani šéf strany Ivan Bartoš však dané jméno nepotvrdili, na dotazy CNN Prima NEWS nereagovali. Tři zdroje však informaci redakci potvrdily. 

„Na soudech nejrůznějších stupňů se pohybuje prakticky denně, a kondici české justice tak zná velmi dobře – včetně jejích nešvarů,“ představovali v minulosti Piráti Šalomouna, když kandidoval do Senátu a do Evropského parlamentu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Hodnocení světových lídrů

Dobrý den, mohu se zeptat, jak, kdo a podle čeho hodnotí světové lídry? Podle mě se do nedá moc porovnávat nebo si nedokážu představit, na základě čeho jsou porovnáváni? Ptám se vás, protože vy jste jakýsi průzkum vytáhl, tak předpokládám, že o něm víte více. Já se přiznám, že mu nerozumím. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel zdržuje, takže miliardy Ukrajině stihne odkývat Fiala

9:35 Pavel zdržuje, takže miliardy Ukrajině stihne odkývat Fiala

Peníze na klima, zbrojení, pro Ukrajinu či dekarbonizaci a migrační politika – to jsou témata, o nic…