Ministryně Valachová zítra navštíví Brno

02.03.2017 16:20

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová navštíví v pátek 3. března Brno. V rámci dopoledního pracovního programu si ministryně spolu s ředitelem Fakultní nemocnice Brno prohlédne prostory společné výuky dětských pacientů Základní a mateřské školy při FN Brno a setká se s jejím vedením.

Ministryně Valachová zítra navštíví Brno
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo

Dalším bodem programu bude návštěva Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, kde se ministryně seznámí s poloprovozy na ústavu Technologie potravin Agronomické fakulty a bude diskutovat s odborníky na téma zdravé potraviny.

Od 13 hodin se ministryně zúčastní slavnostního zasedání Vědecké rady Mendelovy univerzity v Brně, na kterém bude udělena čestná vědecká hodnost doctor honoris causa Prof. Adě E. Yonath, PhD, mezinárodně uznávané odbornici v oblasti strukturální biologie a nositelce Nobelovy ceny za chemii v roce 2009. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO „Máme se dobře. Lidi ho podporují.“ „Ne, on šíří nenávist“. Debata o prezidentovi se zvrhla, známá herečka se neudržela

11:08 VIDEO „Máme se dobře. Lidi ho podporují.“ „Ne, on šíří nenávist“. Debata o prezidentovi se zvrhla, známá herečka se neudržela

Oscarovou herečku Whoopi Goldberg v její show The View vytočily názory bývalé soudkyně Jeanine Pirro…