Místo Jana Krause: Jaromír Jágr a trapas. Okamura. Lidé lehli smíchy

14.12.2020 14:50 | Zprávy
autor: vef

V časech, kdy se nevysílá Show Jana Krause, se objevil na internetu podobný pořad, jen s jiným moderátorem. Režisér je však stejný: Vojtěch Nouzák. Hostem 7 pádů Honzy Dědka byla mimo jiné moderátorka Zuzana Bubílková. Pořad se natáčel v říjnu, odvysílán však byl až v prosinci.

Místo Jana Krause: Jaromír Jágr a trapas. Okamura. Lidé lehli smíchy
Foto: Repro Youtube
Popisek: Talkshow 7 pádů

„Nepřijde vám smutné, že si legraci převzali politici místo komiků?“ zeptal se Bubílkové hned na úvod Dědek. „Já myslím, že jo. To je tvrdá konkurence. Co když slyšíte pana premiéra, ale co paní ministryni Maláčovou?“ poznamenala Bubílková. „Jak ona řekla, že teda jako – já jsem si u toho vzpomněla Cimrmana: Blbeček, debil, debil, blbeček, jenom tam na konci je výjimka: Dva blbečci vedle sebe. A to by mě fakt zajímalo, jak by Cimrman ohodnotil současnou vládu. To by bylo docela zajímavé. A ona řekla zajímavou věc, já jsem si to vyslechla celé... Ona řekla, že díky Babišovi, jak to tady pohnojil, tak oni teď všichni tady doplatí, a že je debil. A jako červená mikina tam nepatří?“ odvětila Bubílková.

Následně se rozvyprávěla i o lídrovi SPD Tomio Okamurovi, jenž je podle ní tsunami slov. „On ještě nevejde do budovy a už ho slyšíte. Já ho musím prosit, aby chvíli zmlknul, když ho představuju. A já se nikdy nemůžu dostat ke slovu, protože on si ani první otázku nevyslechne. A přitom já jsem kdysi dělala parlamentní zpravodajku a měla jsem takový systém, že byli takoví politici, že jsem čekala, až on se nadechne. A do toho nádechu jsem jim šoupla otázku. Okamura nedýchá. On má žábra, nebo co,“ rozesmála diváky Bubílková. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…