Mladí, nadržení muslimové si jdou do Evropy pro ženy. Slavný britský filozof promluvil o tom, jak Evropa zemře na "pseudohumanismus"

24.09.2015 20:59

Konzervativní britský filozof Roger Scruton míní, že to má Evropa velmi nahnuté. Politici si prý musejí uvědomit, že se bez hranic neobejdou. Myslitel ovšem pochybuje o tom, že si to uvědomí, a Evropa, jak ji známe dnes, zanikne. Může se tak stát i v důsledku „pseudohumanismu“ nebo obrovského přebytku testosteronu u mladých muslimů.

Mladí, nadržení muslimové si jdou do Evropy pro ženy. Slavný britský filozof promluvil o tom, jak Evropa zemře na "pseudohumanismus"
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.
reklama

„Jsem přesvědčen, že teprve až se Evropská unie probudí a uvědomí si, že hranice mezi státy jsou nezbytné – pokud se ovšem vůbec probudí, to je velká otázka, zatím to tak nevypadá –, můžeme tento problém vyřešit. Jestliže se to nestane, prostě žádná Evropa nebude, což začíná být dost reálná varianta. Protože, když to zgeneralizuji, na světě je pět miliard lidí, kteří by rádi žili v Evropě. Pokud jich jen část skutečně přijde, Evropa skončí.“ Tato varovná slova pronesl filozof v rozhovoru pro Reflex.cz.

Čím déle se bude Evropa obelhávat, a to např. i ve jménu pseudohumanismu, tím hůře pro nás. Neměli bychom totiž zapomínat na to, že se sjednocená Evropa začala rodit ve zcela jiné mezinárodní situaci, než zažíváme dnes. Dnes jsou v pohybu miliony lidí. Muži jsou prý ochotni na cestě do Evropy podstoupit velká rizika i proto, aby si na starém kontinentu mohli najít ženu. Ve svých domovských kulturách se totiž potýkají s mnohoženstvím, v němž vítězí starší a bohatí muži.

„Problémem na Středním východě je nadbytek testosteronu. Masy nadržených mladých mužů bez žen. A co ti mladí muži dělají, jak se vybíjejí? Nějak to napětí ze sebe musejí dostat. Jsou to mladí muži, kteří potřebují ženy,“ konstatoval myslitel.

Přebytku testosteronu pak přičítá i rozvrácenou Libyi a Sýrii. Kdyby měly ženy v těchto zemích stejná práva jako muži, neviděli bychom tam prý to co dnes. A dokud se tomu nějaká žena nepostaví, mnoho se nezmění.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zvýhodnit očkované? Petr Žantovský zúčtoval s Rychetským: Na Ústavním soudu nemá co dělat!

9:10 Zvýhodnit očkované? Petr Žantovský zúčtoval s Rychetským: Na Ústavním soudu nemá co dělat!

TÝDEN V MÉDIÍCH Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský asi nečetl Ústavu a neví, že v ní je zakotv…