Mladý soudruh: Holešovská výzva je habaďůra a plivnutí do tváře proletariátu

26.03.2012 14:26

Jedna velká habaďůra na lidi a plivnutí do tváře proletariátu, tak vidí mladý komunista hnutí Holešovská výzva. Hnutí podle komsomolce vytvořila vládnoucí třída, která tím chce zmanipulovat občany, aby rezignovali na opoziční myšlení.

Mladý soudruh: Holešovská výzva je habaďůra a plivnutí do tváře proletariátu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Celostátní konference občanských iniciativ, hnutí, sdružení a jednotlivých občanů
reklama

Tím správným opozičním myšlením pak mladý soudruh Dalibor Špidla samozřejmě chápe nahrazení současného systému diktaturou proletariátu. Holešovskou výzvu chápe jako hloupou a zkorumpovanou.

Aby svá slova doložil, nebál se Špidla na stránkách Komsomol.cz iniciátory Holešovské výzvy pořádně prokádrovat. Podle něj to jsou všechno agenti vládnoucí třídy, kteří chtějí veřejnost podvést.

Za kterou kapitalisticko-fašistickou frakci Slávek Popelka kope?

Takto například charakterizuje Slávka Popelku: „Jakýsi ubohý disident v období socialismu napojený na pološíleného Petra Cibulku. Já se ptám, zda můžeme věřit disidentovi, který se částečně přičinil, ať přímo nebo nepřímo, o pád zlatého období 1948-1989?,“ píše komsomolec.

Podle mladého soudruha je Slávek Popelka zkrátka najatým disidentem z povolání: „Dalo by se i hovořit o tom, že jakýsi nýmand, o kterém ani nevíme pořádně, odkud se vzal, a za kterou kapitalisticko-fašistickou frakci kope, je vpodstatě disidentem za každého režimu. Je to profesionální disident? Disident z povolání?“

Podvod plný kapitalistů, to je podle komsomolce Holešovská výzva

Ani další osobnosti Holešovské výzvy nezůstaly ušetřeny toho, že by si je Dalibor Špidla proklepl: Vlastibora Čermáka charakterizuje jako „přesvědčeného kariéristu z KSČ“, Zdeňka Ponerta pak třeba jako „živoucí parodii politika – amatérského havlistu“.

„Další podvod v podobě Holešovické výzvy je tu. Pln kapitalistů a napojených osob na různé korporace, bývalých členů KSČ, kteří samozřejmě módně nenávidí minulý režim,“ uzavírá mladý komunista svou úvahu nad Holešovskou výzvou.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pal

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

19:52 „Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

Řeporyjský starosta Novotný řádil na Twitteru. V centrále ODS nebudou rádi, protože vyjevil nepěkné …