Moučková v obřadní síni Staroměstské radnice vzpomínala, že tu čtyři roky oddávala. Po senátních volbách v roce 1996, v nichž kandidovala jako nestraník za ODA, se stala zastupitelkou Prahy 1.
Po předání Moučková řekla, že si přeje, aby nynější volby do Evropského parlamentu dobře dopadly a situace se v této zemi zlepšila. „Věřím strašně na mladou generaci. Hrozně jim fandím, mladým, vzdělaným lidem. Je to to jediný, co nás může podržet a zachránit,“ dodala.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Dočkáme nebo nedočkáme se vysokorychlostních tratí?
A taky navýšení celkové kapacity vlakových spojů? Neslibovali jste to snad před volbami? A co kvalitní silnice a dálnice, ty u nás někdy budou?
Další články z rubriky
16:40 Dohnali jsme lidovce nařčeného Thomasem Pauknerem
Zájem anonymního investigativce pod značkou Thomas Paukner o ministerstvo životního prostředí za Pet…
- 14:47 Silně obsazené Konzervativní forum odhalilo místo konání
- 4:44 STAN, Kolář, Ukrajina, Šídlo. Miliardář, který je v ČR u mnohého
- 7:40 Mafie. Macinka rozkryl novou „štvanici na Turka“
- 21:25 „Mělo se začít už včera.“ Fiala vylezl s Decroix a začal radit
- 12:20 Pavel je jen notář. Po Ševčíkově show v TV přišla ještě tvrdší slova



