Moroz opustí vnitro do konce dubna. Bude dál pracovat s Johnem

22.04.2011 12:39 | Zprávy

Náměstek ministra vnitra Michal Moroz odejde do konce měsíce z ministerstva vnitra. V pátek to oznámil ČTK s tím, že "na 99 procent" plánuje dál pracovat pro vicepremiéra a donedávna ministra vnitra Radka Johna (VV) v jeho nové funkci vládního koordinátora boje s korupcí. Johna ve čtvrtek na vnitru vystřídal nestraník Jan Kubice.

Moroz opustí vnitro do konce dubna. Bude dál pracovat s Johnem
Nástup Moroze do Johnova týmu na vnitru byl loni kritizován pro jeho spojení se soukromými bezpečnostními službami. "Můj tým na vnitru byl ten, který zpracovával protikorupční strategii vlády," připomněl Moroz.

Moroz bude dál pomáhat Johnovi s protikorupční strategií

Materiál vláda přijala na počátku letošního roku. Moroz předpokládá, že pokud se s Johnem na svém angažmá definitivně dohodne, bude mít na starosti naplňování této strategie a kontrolu, zda je skutečně plněna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

8:25 „Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

„Za všechno může Babiš... Za všechno může Putin.“ Legendární folkový zpěvák a autor Jaromír Nohavica…