Muslimka v pornočasopise: Slavný Playboy přinesl nevídanou inovaci

29.09.2016 8:10 | Zprávy
autor: jav

Po plážových volejbalistkách v burkinách, které vyvolaly rozruch na olympiádě v Riu, prolamují islámské odívací konvence další tabu. Tentokrát se přitom chystají ovládnout platformu, kterou řada muslimských kleriků považuje za absolutní vrchol prohnilosti a dekadence západní civilizace. Muslimkou v hidžábu se v říjnu budete moci pokochat v časopise Playboy.

Muslimka v pornočasopise: Slavný Playboy přinesl nevídanou inovaci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na Letnou za ministerstvo vnitra svolali muslimové modlitbu (arabsky salát). Protestovali tak proti zásahu policie minulý pátek

Slavný americký magazín je celosvětově proslulý svými „zajíčky“ a atraktivním ztvárněním lidské nahoty. Nová doba si však žádá nové trendy, a proto časopis ve svém novém čísle poprvé přinese portrét ženy v muslimském šátku.

V rámci série o „lidech, kteří riskují vše“ se na fotografii objeví muslimská žurnalistka Noor Tagouri a konfesi bude odpovídat i její oděv. Dvaadvacetiletá americká novinářka zapózovala fotografům v dlouhých kalhotech, kožené bundě a muslimském hidžábu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

21:30 „Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

Poslanecká sněmovna bude rozhodovat o vydání Andreje Babiše a Tomia Okamury k trestnímu stíhání. K s…