Na internetu koluje zvláštní petice: Drahý prezidente Putine, omlouváme se, hlásá

09.12.2014 20:30 | Zprávy

Na ruských sociálních sítích koluje online petice, která vyzývá občany evropských zemí, aby se za své vlády omluvili prezidentovi Ruské federace Vladimiru Putinovi. On totiž prý usiluje o mír, zatímco Západ žízní po válce. Tak to alespoň stojí v petici, kterou podepsaly už desítky tisíc lidí. Informuje o tom server Lidovky.cz.

Na internetu koluje zvláštní petice: Drahý prezidente Putine, omlouváme se, hlásá
Foto: kremlin.ru
Popisek: Vladimir Putin

Petice, která vyzývá Evropany, aby se omluvili za své vlády ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, je k vidění především na ruských serverech. Pozoruhodné ovšem je, že je přeložena až do devadesáti jazyků. Rádia Svobodná Evropa ale upozorňuje, že její původ je nejasný. Text vykresluje Západ jako viníka ukrajinské krize, který se snaží rozpoutat válku, a prezidenta Putina jako muže, který usiluje o udržení míru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Mgr. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

Proč si vy myslíte, že Blažek dar přijal?

Podle mě z toho musel něco mít, a ne málo. Proč policie prošetřuje jen Jiřikovského a né i Blažka? Proč na něj nikdo - třeba právě ANO nepodalo trestní oznámení a možná i na Stanjuru, jestli v tom jel s nima, jak tvrdíte nejen vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ty k****. Zapálím to.“ Pšenák se pochlubil konfliktem s Josefem Skálou

21:35 „Ty k****. Zapálím to.“ Pšenák se pochlubil konfliktem s Josefem Skálou

Influencer Mikael Oganesjan zveřejnil video, v němž jeho kolega Vojtěch Pšenák vyrazil na akci komun…