Naježený Vít Bárta zle vyhuboval šéfovi nejčtenějších novin v zemi

08.08.2012 21:47

Poslanec Vít Bárta obhajuje farmářku Ludmilu Havránkovou, která byla v úterý představena jako krajská kandidátka strany Věci veřejné. Bulvár následně poznamenal, že VV už zcela ztratily soudnost, protože Havránková je kvůli průtahům ve východních Čechách nezvolitelná.

Naježený Vít Bárta zle vyhuboval šéfovi nejčtenějších novin v zemi
Foto: tan
Popisek: Oficiální web Víta Bárty

Deník Blesk napsal, že statkářka Ludmila Havránková, která se dvacet let handrkovala se státem o pozemky pro dálnici D11, je kontroverzní kandidátkou, která nemá ve východních Čechách šanci na úspěch.  

Podle Víta Bárty z Věcí veřejných, které nabídly zarputilé farmářce místo na krajské kandidátce, to vypovídá především o šéfredaktoru nejčtenějšího českého deníku Petru Šafrovi. Ten buď obelhává čtenáře i německé vlastníky, když jim slibuje chytrou, pravicovou bulvární emoci, a nebo je to hlupák, který nedokáže udržet myšlenku.

Podle Bárty je velmi nechutné, když se o paní Havránkové píše takto ošklivě. „Kde je respekt k soukromému vlastnictví,“ ptá se. Místo toho by prý měl Blesk raději zkoumat, proč se korupčníci ovládající dlouhá léta ministerstvo dopravy nedokázali se statkářkou Havránkovou dohodnout, ale po jeho příchodu to najednou šlo. „Blesk píše, že chce bojovat s korupčníky, ve skutečnosti je kryje a záměrně nepíše o tom, jak po Havránkové chtěli dříve politici úplatky a provize,“ obviňuje poslanec deník.

Následně Bárta dává za pravdu tvrzení Blesku, že se nejspíš nebojí ničeho, a odhodlaně slibuje, že bude bojovat proti Eurovii a Blesku, protože to vnímá jako morální povinnost. „Naopak tvrdím, že lidé jako paní Ludmila Havránková do politiky patří. Ta se proti Škárkům, Kočím, Dobešovi, Peake a spol. koupit nenechala, stejně jako se nenechala zahnat médii,“ uzavírá svou chválu krajské kandidátky.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

15:49 Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

Ekonomka Hana Lipovská, členka Rady ČT a kandidátka Volného bloku Lubomíra Volného pro podzimní volb…