Naletěl jsem mu, řekl o Havlovi poslanec SPD. Prý ale lže, věci se staly zcela jinak

02.01.2019 15:03

Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný hojně vyjadřuje své názory na sociálních sítích. Aktivní byl např. v době výročí úmrtí prvního českého prezidenta Václava Havla, kterého označil za zrádce národa. Server Manipulátoři se rozhodl posvítit si na to, co všechno Volný píše. A ukázalo se prý, že vrší jednu lež na druhou. A všechno sladí pořádnou porcí hulvátství.

Naletěl jsem mu, řekl o Havlovi poslanec SPD. Prý ale lže, věci se staly zcela jinak
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný
reklama

Lubomír Volný ve svém vánočním statusu na Facebooku tvrdí, že do prvního českého prezidenta Václava Havla vložil velkou důvěru a odevzdal mu kus svého srdce. A teď ho chce zpět, neboť má pocit, že ho Havel totálně zklamal. „Naletěl jsem a naletěl jsem hodně. Byl jsem Havlem a tím, co spoluvytvořil, mnohokráte úspěšně manipulován a obelhán,“ napsal Volný.

Zákonodárce má za to, že kolem Havla se vytvořil kult osobnosti, který je, stůj co stůj, odhodlán rozbít, neboť se domnívá, že Havel jen otevřel cestu k moci mafii a politickým gaunerům.  

Anketa

Kdo pronesl nejlepší vánoční/novoroční projev?

80%
7%
hlasovalo: 12995 lidí

Poté cituje z článku, kde měl Václav Havel údajně slíbit, že bude prezidentem jen na jedno volební období a že nestojí o obnovu kapitalismu. V projevu, s ním Volný operuje, také zaznělo, že Havel bude usilovat o nastavení co největších sociálních jistot pro děti, seniory a těžce pracující. Všechny občany také ujistil, že se nechystá žádné zdražování.

Znělo by to všechno hezky, kdyby to byla pravda. Jenže není. Server Manipulátoři.cz podotýká, že projev v této podobě nikdy nevyšel z Havlových úst.

Fotogalerie: - Podvečer 17. listopadu

Podvečerní Praha o svátku 17.listopadu
Podvečerní Praha o svátku 17.listopadu
Podvečerní Praha o svátku 17.listopadu
Podvečerní Praha o svátku 17.listopadu
Podvečerní Praha o svátku 17.listopadu
Podvečerní Praha o svátku 17.listopadu

„Podvrženému článku jsme se věnovali v listopadu 2017 v článku MANIPULACE: „Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností…“ Projev, který nikdy neexistoval. V dalším článku Lži, tvé jméno je KSČM z 29. 6. 2018 jsme uvedli, že zdrojem tohoto prefabrikátu je příspěvek z roku 2006 na webu odsouzeného antisemity Vladimíra Stwory „Zvědavec“. Podvržený projev opakují ponejvíce komunisté jako poslankyně KSČM Kateřina Konečná, Zdeněk Hrabica v internetovém komunistickém „kulturním“ časopise Obrys-Kmen, vysloužilý komunistický generál Hynek Blaško, ba dokonce v Parlamentu poslanci KSČM Miroslav Opálka a notorický lhář Vojtěch „Falmer“ Filip. Šiřiteli jsou i další osoby napojené na komunistickou a konspirační scénu, jako autor choromyslných žvástů Břetislav Olšer, bývalý kandidát kotlebovců Ľubomír Huďo, Lenka Procházková, Tereza Spencerová či Tomio Okamura. Pan Volný je skutečně v té pravé společnosti,“ píše server

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec lhal. Takhle už ne! Kauza Prymula nabrala směrem k ČT obrátky

12:53 Moravec lhal. Takhle už ne! Kauza Prymula nabrala směrem k ČT obrátky

Václav Moravec ve svém pořadu tvrdil, že na vyšehradské schůzce byl i náměstek VZP Šmehlík. Ten to p…