Narvat Andrejovi do pr***e mrkev. Promluvil exposlanec ODS

17.05.2019 15:45

Bývalý poslanec ODS Martin Novotný vidí Andreje Babiše i za drahou paprikou. Při nákupu se rozohnil tak, že chtěl do premiéra lít nálevkou řepkový olej a z druhé strany trávení mu provést ještě větší ukrutnost.

Narvat Andrejovi do pr***e mrkev. Promluvil exposlanec ODS
Foto: Facebook
Popisek: Andrej Babiš v čepici ,,zmijovce"

Premiér Andrej Babiš vyrazil do boje proti dvojí kvalitě potravin. Sliboval mimo jiné, že se postará, abychom si mohli koupit zmrzlinu Magnum s tou nejlepší čokoládovou polevou.

Někteří ale vyjadřují pochybnosti o upřímnosti jeho snahy bojovat za lepší potraviny. Zejména proto, že společnost Agrofert, kterou založil, vedl a momentálně je svěřena do fondu paní Monice a jeho advokátům, je jedním z největších producentů potravin. A v testech kvality obvykle nevyhrává. Někteří tak tvrdí, že Babiš chce své problematické výrobky zbavit zahraniční konkurence.

Nedávno se navíc v médiích ocitly na tapetě hned dva masné výrobky z továren Agrofertu. Nejprve řetězec Globus přestal odebírat jejich špekáčky.

Jiří Koubek, starosta městské části Praha-Libuš z TOP 09, pak sdílel starší článek, že v salámu gothaj je podle zjištění kontroly pouhých 47 procent masa, ačkoliv etiketa slibuje 62 procent, kvůli čemuž jej vyřadil řetězec Makro. A nezdržel se komentáře: „Šmakuláda od premiéra Babiše, který údajně bojuje proti dvojí kvalitě potravin: Gothaj z firmy Aro od Krahulíka obsahuje jen 47 % masa, byť na obalech uvádí 62 %. Dobrou chuť a za týden se sejdeme u voleb.“

Jiný aspekt zemědělského podnikání Andreje Babiše vytočil Martina Novotného. Bývalý poslanec a primátor Olomouce z ODS se rozčílil při nákupu zeleniny. Za ani ne sedmisetgramový balíček paprik měl podle přiloženého obrázku zaplatit 82 korun.

Exposlanec si cenu nákupu okamžitě spojil s tím, že na našich polích převládá řepka. „Ještě pár sezón s dominancí toho dotovaného žlutého bordelu na polích... a lečo bude nejdražší jídlo v michelinských restauracích,“ ulevil si exposlanec.

A v rozčílení se zasnil, jak by za to bývalého majitele Agrofertu potrestal. A se čtenáři svého facebooku se podělil o skutečně brutální vizi: „Pak nastane ta pravá chvíle Andrejovi z jedné strany nalít řepkovej olej nálevkou do huby a z druhé strany mu narvat nejdražší mrkev na světě do pr***e“.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soda Pekarové. Po jejím výstupu se Hamáček naštval stejně jako na své slavné tiskovce a lítalo to

19:39 Soda Pekarové. Po jejím výstupu se Hamáček naštval stejně jako na své slavné tiskovce a lítalo to

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se v průběhu jednání Poslanecké sněmovny rozčílila kvůli…