Nastává rok obratu, burcuje Petr Hájek. I když estabilishment bude kopat

31. 12. 2016 21:35

Bývalý kancléř exprezidenta Václava Klause Petr Hájek napsal na svém serveru Protiproud.cz komentář k novému roku 2017. „Bude to boj o všechno?“ ptá se. „Zlikvidují nás, nebo naopak našlápneme k lepším časům?“ i na to se ptá Hájek ve svém zamyšlení. Establishment podle něj prohrává a bude kopat. I přesto Hájek neočekává špatný konec.

Nastává rok obratu, burcuje Petr Hájek. I když estabilishment bude kopat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek

„Jen naše vzájemnost nám umožní nejen přežít, ale také vítězit,“ tvrdí Hájek.

V roce 2017 se chystají podle Hájka nejen na jeho server mnohé pasti. „Nezávislá internetová média budou předmětem ještě mnohem větších útoků než dosud. Odřezávají nás od jakýchkoli finančních zdrojů z inzerce, skandalizují nás, vytvářejí seznamy a speciální úřady, které nás mají zlikvidovat,“ posteskl si Hájek a poděkoval všem, kteří na činnost serveru přispívají. 
 
Původní text ZDE.

„Prostě se nechceme dát – a budeme bojovat. Pokud vy budete bojovat s námi. V této chvíli vám všem chci ale především poděkovat a popřát Boží požehnání – po celý následující rok. Všechno nakonec dobře dopadne,“ konstatuje Hájek a odvolává se na svou knihu Smrt ve věži.

„Nedejme se, přátelé! Pojďme vstoupit odhodlaně do pravděpodobně přelomového roku, sedmnáctého v jedenadvacátém století,“ uzavřel Hájek.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Špičková analýza (ne)objektivity a (ne)vyváženosti ČT a ČRo v období krajských a senátních voleb 2016 skončila v koši velké Rady. Zveřejňujeme ji celou

17:53 Špičková analýza (ne)objektivity a (ne)vyváženosti ČT a ČRo v období krajských a senátních voleb 2016 skončila v koši velké Rady. Zveřejňujeme ji celou

KOMENTÁŘ Rada pro rozhlasové a televizí vysílání si za přibližně půl milionu objednala analýzu, aby …