Nastává rok obratu, burcuje Petr Hájek. I když estabilishment bude kopat

31. 12. 2016 21:35

Bývalý kancléř exprezidenta Václava Klause Petr Hájek napsal na svém serveru Protiproud.cz komentář k novému roku 2017. „Bude to boj o všechno?“ ptá se. „Zlikvidují nás, nebo naopak našlápneme k lepším časům?“ i na to se ptá Hájek ve svém zamyšlení. Establishment podle něj prohrává a bude kopat. I přesto Hájek neočekává špatný konec.

Nastává rok obratu, burcuje Petr Hájek. I když estabilishment bude kopat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek

„Jen naše vzájemnost nám umožní nejen přežít, ale také vítězit,“ tvrdí Hájek.

V roce 2017 se chystají podle Hájka nejen na jeho server mnohé pasti. „Nezávislá internetová média budou předmětem ještě mnohem větších útoků než dosud. Odřezávají nás od jakýchkoli finančních zdrojů z inzerce, skandalizují nás, vytvářejí seznamy a speciální úřady, které nás mají zlikvidovat,“ posteskl si Hájek a poděkoval všem, kteří na činnost serveru přispívají. 
 
Původní text ZDE.

„Prostě se nechceme dát – a budeme bojovat. Pokud vy budete bojovat s námi. V této chvíli vám všem chci ale především poděkovat a popřát Boží požehnání – po celý následující rok. Všechno nakonec dobře dopadne,“ konstatuje Hájek a odvolává se na svou knihu Smrt ve věži.

„Nedejme se, přátelé! Pojďme vstoupit odhodlaně do pravděpodobně přelomového roku, sedmnáctého v jedenadvacátém století,“ uzavřel Hájek.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Andrej Babiš se představil světu: Čeští novináři o mně šíří fake news. Jsem velmi proevropský. Moje firma kvůli mé politice strádá

19:55 Andrej Babiš se představil světu: Čeští novináři o mně šíří fake news. Jsem velmi proevropský. Moje firma kvůli mé politice strádá

Premiér Andrej Babiš (ANO) se, stejně jako svého času jeho předchůdce Bohuslav Sobotka (ČSSD), zúčas…