Nekompromisní Neff: Hamáček je Kašpárek, novináři rozpatlávají pitomost. A opozice...

09.05.2021 7:58

Publicista Ondřej Neff má za to, že předseda ČSSD Jan Hamáček sehrává v příběhu o cestě pro Sputnik roli Kašpárka, a z této role v maximální možné míře těží Andrej Babiš (ANO), protože novináři teď nevěnují pozornost jeho problémům. Místo toho rozpatlávají pitomost. A opozice prý zase jednou pohořela...

Nekompromisní Neff:  Hamáček je Kašpárek, novináři rozpatlávají pitomost. A opozice...
Foto: wikipedia.org
Popisek: Ondřej Neff
reklama

„Dnes už slavná tiskovka Babiše a Hamáčka o Vrběticích se konala před třemi týdny, v sobotu 17. dubna. Můj sobotní úvodník je hodně rozháraný, jeho část z rána se zmiňuje o Hamáčkovi jako o Kašpárkovi, pokud si myslí, že mu tanec kolem cesty do Moskvy (ta byla oznámena a poté odvolána) zvedne body,“ začal Neff svůj komentář na serveru Neviditelný pes.

To, že chce do Moskvy jet, tvrdil Jan Hamáček dost hlasitě, takže Neffovi se zdá nesmyslné, že jako ministr vnitra nechal vyhodit Martina Netolického z dozorčí rady České pošty, protože Netolický jen novinářům potvrdil, že Hamáček do Moskvy chtěl jet, ale už nepadlo žádné potvrzení toho, že by tam chystal směnný obchod Vrbětic za vakcínu proti covidu Sputnik V a za setkání prezidenta USA Joea Bidena a prezidenta Ruské federace Vladimira Putina v Praze.    

Maximum možného z kauzy Vrbětice vytěžil předseda vlády a šéf hnutí ANO Andrej Babiš.

„Zatím nejlíp vyšel ze šlamastiky Andrej Babiš. Noviny rozmatlávají pitomost o výměně Vrbětic za Bidena, zapomnělo se na Faltýnkův diář i na dotace Agrofertu, a Babiš teď hájí barvy republiky na summitu EU v portugalském Portu. Radovat se může i z dvojí blamáže opobloku. Pir-Stan uznali, že nemá cenu shánět 120 hlasů poslanců, kteří prahnou po tom, přijít o zaměstnání a plat a hromadu výhod, trojkoalice Spolu se zamotala do osočování Hamáčka z vlastizrady, a nedala dohromady ani těch usmolených padesát podpisů a musela si nechat líbit potupné Okamurovo: ‚Když o to stojíte, připojte se k nám, my to chceme už dávno,‘ “ nešetřil Neff opozici.    

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Většina voličů je ale navzdory těmto politickým tanečkům už rozhodnuta, komu dá svůj hlas, A ti, co rozhodnuti nejsou, buď k volbám vůbec nepřijdou, nebo dají hlas tomu, kdo jim nabídne větší pitomost. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jágr je chytřejší než oni. Udeřilo. Známý lékař odmítl řvoucí dav

22:04 Jágr je chytřejší než oni. Udeřilo. Známý lékař odmítl řvoucí dav

Lékař a komentátor Jan Hnízdil se zastal hokejisty Jaromíra Jágra, na kterého se snesla vlna kritiky…