Některé ženy se rozhodují podle vizáže, s tím se těžko bojuje, vysvětlil Michálek prohru s Hilšerem. Dozvěděl se za to o sobě mnoho ošklivého

13.10.2018 21:57

Poražený senátor Libor Michálek pro server iRozhlas.cz přišel i s jedním z důvodů, proč proti Markovi Hilšerovi neuspěl. Podle jeho slov totiž některé ženy rozhodují podle vizáže. A s tím se těžko bojuje, řekl Michálek a dočkal se komentářů na sociálních sítích.

Některé ženy se rozhodují podle vizáže, s tím se těžko bojuje, vysvětlil Michálek prohru s Hilšerem. Dozvěděl se za to o sobě mnoho ošklivého
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor Libor Michálek

Michálek svůj výsledek považuje za neúspěch. Nyní se štábem zanalyzuje, kde se stala chyba. „Vnímám to nicméně tak, že neúspěšní prezidentští kandidáti měli daleko větší mediální prostor. Už vlastně výsledek prvního kola, kdy byl počet hlasů v porovnání s panem Hilšerem jedna ku třem, předznamenával, jak zřejmě dopadne druhé kolo,“ poznamenal Michálek serveru iRozhlas.cz.

Původní text ZDE.

Následně uvedl, že kampani se v posledních čtyřech měsících věnovalo maximum. „Je možné, že pro část občanů není až tak rozhodující, kdo co udělal a prosadil, někomu stačí jen image. Z kontaktní kampaně vyplynulo, že některé ženy, voličky, se opravdu rozhodují třeba pouze podle vizáže, takže proti tomu by se dalo asi těžko něco dělat,“ dodal také Michálek.

„Zklamaný kandidát by si měl zalézt někam do soukromí s blízkými lidmi, kteří ho budou konejšit. A tam se vybrečet nebo vyvztekat dle libosti. Sebelítost je jedna z nejhorších forem veřejné prezentace, zvlášť u chlapů,“ poznamenala k tomu blogerka Lucie Sulovská.

„K tomu bych poznamenal snad jen to, že po čtyřicítce si už každej může za svůj xicht sám,“ dodal komentátor Petr Honzejk.

„Megakašpar,“ dodal pak komentátor Jan Hrbáček. 

A svá slova přidal i Robin Kvapil. „Tohle je pro mě největší záhada voleb: proč se borec, co má reputaci vlastně úspěšnýho, rozhodne spáchat totální sebevraždu úplně směšným požadavkem na rezignaci soupeře a pak dá takovej rozhovor,“ podotkl. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Urážka! Vztek na očkování vrcholí pořadem ČT. Hodně silné

8:15 Urážka! Vztek na očkování vrcholí pořadem ČT. Hodně silné

Zda jsou lidé očkovaní vyrazili Reportéři ČT zjišťovat na Karlovarsko a našli nejednoho obyvatele z …