Některé ženy se rozhodují podle vizáže, s tím se těžko bojuje, vysvětlil Michálek prohru s Hilšerem. Dozvěděl se za to o sobě mnoho ošklivého

13.10.2018 9:57 odp.

Poražený senátor Libor Michálek pro server iRozhlas.cz přišel i s jedním z důvodů, proč proti Markovi Hilšerovi neuspěl. Podle jeho slov totiž některé ženy rozhodují podle vizáže. A s tím se těžko bojuje, řekl Michálek a dočkal se komentářů na sociálních sítích.

Některé ženy se rozhodují podle vizáže, s tím se těžko bojuje, vysvětlil Michálek prohru s Hilšerem. Dozvěděl se za to o sobě mnoho ošklivého
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor Libor Michálek

Michálek svůj výsledek považuje za neúspěch. Nyní se štábem zanalyzuje, kde se stala chyba. „Vnímám to nicméně tak, že neúspěšní prezidentští kandidáti měli daleko větší mediální prostor. Už vlastně výsledek prvního kola, kdy byl počet hlasů v porovnání s panem Hilšerem jedna ku třem, předznamenával, jak zřejmě dopadne druhé kolo,“ poznamenal Michálek serveru iRozhlas.cz.

Původní text ZDE.

Následně uvedl, že kampani se v posledních čtyřech měsících věnovalo maximum. „Je možné, že pro část občanů není až tak rozhodující, kdo co udělal a prosadil, někomu stačí jen image. Z kontaktní kampaně vyplynulo, že některé ženy, voličky, se opravdu rozhodují třeba pouze podle vizáže, takže proti tomu by se dalo asi těžko něco dělat,“ dodal také Michálek.

„Zklamaný kandidát by si měl zalézt někam do soukromí s blízkými lidmi, kteří ho budou konejšit. A tam se vybrečet nebo vyvztekat dle libosti. Sebelítost je jedna z nejhorších forem veřejné prezentace, zvlášť u chlapů,“ poznamenala k tomu blogerka Lucie Sulovská.

„K tomu bych poznamenal snad jen to, že po čtyřicítce si už každej může za svůj xicht sám,“ dodal komentátor Petr Honzejk.

„Megakašpar,“ dodal pak komentátor Jan Hrbáček. 

A svá slova přidal i Robin Kvapil. „Tohle je pro mě největší záhada voleb: proč se borec, co má reputaci vlastně úspěšnýho, rozhodne spáchat totální sebevraždu úplně směšným požadavkem na rezignaci soupeře a pak dá takovej rozhovor,“ podotkl. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Martin Exner byl položen dotaz

Dotaz

Vážený pane poslanče, po přečtení níže uvedeného článku, si dovoluji obrátit se na vás s následujícím dotazem. Píšte tam, že nás nás Rusko snaží zmanipulovat atd. My i mí přátelé nic takového nevidíme, sledujeme zprávy na čských tel. stanicích, posloucháme Radiožurnám, Country rádio, pohybujeme se ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Proti „dezinformačním fekáliím z Ruska“ musíme zvýšit poplatek za ČT. Senátor Smoljak rozjíždí akci

22:36 Proti „dezinformačním fekáliím z Ruska“ musíme zvýšit poplatek za ČT. Senátor Smoljak rozjíždí akci

Senátor David Smoljak se opět pustil do boje za Českou televizi. Tentokrát ho pobouřil plán na škrty…