Německý otec vyprávěl na demonstraci, jak mu imigranti zavraždili syna. Drž hubu, nacisto, řvala Antifa

16.09.2018 7:22

Do nelehké situace se dostal otec třicetiletého Markuse Hempela, kterého před rokem zabil syrský migrant s dalšími třemi přáteli. Nyní otec Markuse vystoupil na demonstraci, kde se mu za jeho slova však dostalo také vypískání a křik od antifašistů.

Německý otec vyprávěl na demonstraci, jak mu imigranti zavraždili syna. Drž hubu, nacisto, řvala Antifa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Německé spolkové republiky

Markuse Hempela zavraždili Syřané zřejmě kvůli hádce o psa. Prokuratura však mimo jiné také uvádí, že je možné, že Syřan útočil v sebeobraně kvůli Markusovým xenofobním narážkám. Právě to se Markusovu otci nelíbí, na práci vyšetřovatelů si stěžuje a žádá o spravedlnost. 

Za svá slova na demonstraci se však dočkal i výkřiků ohledně toho, že je nacista. Na demonstraci věnované obětem imigrantů v Evropě se totiž prezentovali i antifašisté. 

O Antifě a tom, jak je agresivní, se rozepsal ve svém sobotním komentáři pro MF Dnes také exprezident Václav Klaus. „Stále znovu je třeba připomínat, že je Německo nejen kolébkou nacismu (i když ne Hitlera, který se narodil pár kilometrů za německými hranicemi), ale i Marxe; kolébkou, která si Marxe – jak potvrdily letošní oslavy v Trevíru – stále hýčká. Obojí je v Německu, byť přetransformovaně, obsaženo – i agresivní extrémně levicové hnutí Antifa je mimo Německo nepředstavitelné," uvedl.

Příslušníci Antify, bojující proti „fašismu", používají metody neblaze proslulé SA. Ta připravovala cestu k moci Adolfu Hitlerovi.


Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Anticharta! Zahradil si vystřelil z EU, drsně. A hned po něm jdou

17:45 Anticharta! Zahradil si vystřelil z EU, drsně. A hned po něm jdou

Někdejší ředitel Českého rozhlasu Vltava Petr Fischer připomněl, že v lednu 1977 se sešli umělci a n…