Nemocnice v Liberci dostala od ÚOHS pokutu 300.000 korun

07.04.2014 11:56 | Zprávy
autor: vam, čtk

Krajská nemocnice Liberec dostala od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) pokutu 300.000 korun. Chybovala při nákupu přístrojového vybavení a obnově technologií kardiocentra. ČTK to dnes řekl předseda ÚOHS Petr Rafaj. Tendr vyhrála společnost SINOMED, s. r. o., která ale nesplnila podmínky tendru.

Nemocnice v Liberci dostala od ÚOHS pokutu 300.000 korun
Foto: liberec.cz
Popisek: Detail liberecké radnice při západu slunce

Firmy musely předložit pojistnou smlouvu o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě. Nemocnice při zadání zakázky uvedla, že za doklad o pojištění považuje výhradně pojistnou smlouvu, pojistku nebo potvrzení pojišťovny o existenci pojištění odpovědnosti dodavatele za škody způsobené při výkonu jeho podnikatelské činnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …