Nepříčetnost by Janouška dostala do blázince. To nechceme, řekl jeho advokát

11.08.2012 8:22 | Zprávy

Soudní znalec posoudí duševní stav Romana Janouška, který na konci března srazil a vážně zranil vietnamskou ženu. Pokud se prokáže, že byl známý pražský lobbista nepříčetný, unikl by trestu. Podle Janouškova advokáta Víta Širokého to ale není jeho cílem, protože jeho klient by se pak dostal do blázince. Řekl to v rozhovoru pro server Týden.cz.

Nepříčetnost by Janouška dostala do blázince. To nechceme, řekl jeho advokát
Foto: repro YouTube.com
Popisek: Roman Janoušek

Advokát Široký vysvětlil, že se jedná o přípravné opatřní policie z Hradce Králové. „Není to žádná naše kulišárna,“ dodal.

Janoušek nebyl nepříčetný. Je to policejní naschvál

Prý se jedná o naschvál, protože v dopravních kauzách to nebývá zvykem zjišťovat. „Myslím, že nic nenasvědčuje tomu, že by Roman Janoušek byl nepříčetný,“ řekl serveru Týden.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

AI

Umělá inteligence je na jednu stranu dobrá věc, ale nemyslíte, že je i dost nebezpečná? Řeší někdo, jak zabránit tomu, aby o nás neshromažďovala zejména osobní data, která pak půjde zneužít? Děkuji za odpověď. Klára

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

11:11 „Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

Europoslankyně Danuše Nerudová z hnutí STAN rozvířila na sociálních sítích debatu svými výroky. Tent…