Neskutečné VIDEO: Tys volil Donalda Trumpa! Vypadni z domu, křičí americká máma na plačícího malého chlapečka

14.11.2016 7:40

Vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách přineslo vedle radosti jeho příznivců také smutek, hysterii a naštvanost odpůrců republikánského kandidáta. Světovým internetem nyní letí šokující video, na kterém matka brutálně trestá své dítě za to, že ve školních volbách hlasovalo pro Trumpa.

Neskutečné VIDEO: Tys volil Donalda Trumpa! Vypadni z domu, křičí americká máma na plačícího malého chlapečka
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump
reklama

Ze Spojených států přicházejí v posledních dnech mnohdy neuvěřitelné zprávy. Některé americké magazíny například radí šokovaným americkým voličům, jak se vzpamatovat z vítězství Donalda Trumpa. I v České republice populární Cosmopolitan například své čtenáře seznámil se čtrnácti způsoby, jak si na „obtížnou“ situaci zvyknout. Mimo jiné zklamaným příznivcům Hillary Clintonové doporučuje, aby se začali věnovat sami sobě a raději v příštích dnech trávili méně času na sociálních sítích.

Část voličů Hillary Clintonové se však s porážkou své favoritky smířit nehodlá a každý den od vyhlášení výsledků voleb pořádají demonstrace. V Kalifornii, která je považována za baštu demokratů a Clintonová zde zvítězila před Trumpem s obrovským náskokem, se demonstrace zvrhly v násilnosti a lidé rozbíjeli výlohy i zapalovali automobily. Spoustě Američanů však nerespektování volebního výsledku nevadí a své sympatie k nim přiznal i známý herec Robert de Niro.

Hysterie z vítězství Trumpa pronikla i na sociální sítě a na Twitteru nyní patří mezi populární hashtagy dokonce #AssassinateTrump (zavraždit Trumpa, pozn. redakce). Tisíce uživatelů Twitteru zveřejňují své komentáře, ve kterých zcela otevřeně diskutují o nutnosti usmrtit Trumpa i jeho viceprezidenta Mika Penceho. O této neslýchané záležitosti v posledních hodinách informovala snad všechna vlivná média na světě.

Anketa

Zvítězí Norbert Hofer v nadcházejících prezidentských volbách v Rakousku?

98%
2%
hlasovalo: 5994 lidí

Výše zmíněné je však do jisté míry slabým odvarem proti videu, které se nyní šíří celým světem jako lavina. Ačkoli bylo vloženo na YouTube.com teprve v pátek, tak jej po dvou dnech zhlédlo přes devět set tisíc lidí. Vzhledem k jeho neuvěřitelně drastickému obsahu se ani není co divit. Asi osmiletý černošský školák je natáčen svojí matkou, která jej vyhazuje z domova za to, že ve školních volbách vyjádřil podporu republikánskému kandidátovi Donaldu Trumpovi.

Odhadem osmiletý plačící hoch stojí uprostřed chodby rodinného domu a u dveří má sbalený pojízdný kufřík. Matka na něj křičí a zle mu spílá. „Protože jsi hlasoval pro Trumpa, tak si seber svých pár zas.ných švestek a vypadni,“ zuří žena z Texasu a dává svému usedavě plačícímu synovi do ruky karton s nápisem „Moje máma mě vyhodila z domova, protože jsem hlasoval pro Trumpa“. „Ať všichni lidi venku vidí, proč musíš stát venku na ulici,“ dodává žena v návalu emocí.

Následně vyděšeného syna skutečně vyhazuje za dveře do tmy, ačkoli ten naléhavě prosí, aby to nedělala. Žena je však rezolutní a na jeho prosby vůbec nereaguje. Jako v transu neustále opakuje, že volil Trumpa a žene jej před sebou po úzké domovní cestě k ulici. Tam už je malý černošský chlapec naprosto zdecimován a už ani není schopen slz. Matka se od něj vzdaluje zpět k domu a brutálně syrové video končí.

Zatímco Spojené státy jsou po prezidentských volbách rozdělené, tak ohavný čin hysterické afroamerické matky spojil v diskuzi pod vloženým videem všechny Američany bez rozdílu politických preferencí, náboženství nebo rasy. Pochopení nenachází šílená matka mezi zapřísáhlými fanoušky demokratů a Hillary Clintonové, ale ani u příslušníků černošské menšiny, kteří jinak drží pospolu za každých okolností.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Josef Provazník
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pět let po smrti Miloslava Ransdorfa: Míla utínal fakty hřebínek navoněné bídě pravdolásky, vzpomíná kolega

18:41 Pět let po smrti Miloslava Ransdorfa: Míla utínal fakty hřebínek navoněné bídě pravdolásky, vzpomíná kolega

Někdejší místopředseda KSČM Josef Skála vzpomíná na Miloslava Ransdorfa. Dlouholetý europoslanec, al…