Nesmysl! Ufoun! Gajdůšková to schytala po masakru v Ostravě. Řekla totiž toto

11.12.2019 19:34 | Zprávy
autor: mp

Poslankyně Alena Gajdůšková (ČSSD) vyjádřila ke střelbě v Ostravě hlubokou soustrast pozůstalým, přislíbila, že se zapojí do finanční sbírky na pomoc rodinám, a jedním dechem dodala, že EU dělá dobře, když ostře postupuje proti legálním držitelům zbraní. Poslankyně Jana Černochová a bezpečnostní expert Lumír Němec se do Gajdůškové hned pustili. Němec bez obalu prohlásil, že Gajdůšková vlastně pomáhá útočníkům.

Nesmysl! Ufoun! Gajdůšková to schytala po masakru v Ostravě. Řekla totiž toto
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslankyně Alena Gajdůšková na semináři o koncepci řízení krajských nemocnic ve Zlíně

Ještě jednou a znovu vyjadřuji hlubokou účast blízkým obětí. Jsem ráda, že se již nyní připravuje pro ně finanční podpora. I když nikoho blízkého peníze nenahradí, pomohou alespoň trochu tragédii zvládnout. Pomohu, jakmile bude vyhlášená sbírka. Popis situace od svědků ale svědčí o dvou věcech – jednak že krizový plán v nemocnici a celý systém opravdu a velmi rychle fungoval. Klobouk dolů před zdravotníky i policií. A také je zřejmé, že má opodstatnění evropská směrnice o zákazu automatických zbraní. Kdyby nemusel střelec přebíjet, byla by situace mnohem horší, napsala na sociální síti Facebook.

Možná zapomněla na informace policie, že si střelec z Ostravy pořídil zbraň načerno, takže sebepřísnější zbraňovou regulaci obešel. Stejně jako ji obejde každý, třeba i terorista, který si pořídí zbraň nelegálně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…