Nesnáším čeládku. Nikoho nezajímáš. Řeporyjský starosta debatoval se čtenářem

02.05.2020 18:09 | Zprávy
autor: mp

Z PROFILŮ Starosta pražských Řeporyjí usedl k počítači a odpověděl na několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. „Pomocné síly v zemědělství jsou den ode dne drzejší,“ odpověděl po cimrmanovsku jednomu z voličů. Prozradil také, zda Řeporyje nepovažuje za „díru“.

Nesnáším čeládku. Nikoho nezajímáš. Řeporyjský starosta debatoval se čtenářem
Foto: Repro Facebook
Popisek: Pavel Novotný během kandidátského projevu na post 1. místopředsedy ODS na 29. kongresu strany

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný odpověděl na několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Pomocné síly v zemědělství jsou den ode drzejší. V jedné z odpovědí citoval také slova ze hry Záskok Divadla Járy Cimrmana. To když reagoval na slova voliče, který dal najevo, že Novotného považuje za vulgárního politika, který nectí tradice a nevšiml si, že se v ODS jedná slušně.

„Pane Novotný, proč zacházíte do detailů o vyšetření na psychiatrickém odd. ÚVN, ani mne nezajímá, kolik dnů jste tam strávil, už vůbec se neohrazujte svým IQ, neptal jsem se a ani nehodnotil prezidenta Zemana, byla řeč o Vás a o močení na hroby, pozvracení někoho, o chlívu, který vypouštíte na lidi a své oponenty či kritiky. Za mne děkuji Bohu, že si politici napříč politickým spektrem nepodávají kliku na psychiatrickém odd., aby nás později ujišťovali, že nejsou psychopaté.
V nějakém rozhovoru jste o sobě tvrdil, že jste úspěšný bulvární novinář... dle mne jste jen vulgární člen ODS, který nectí tradice a nestačil si všimnout, že se tam jedná slušně.
Já jsem s Váma krávy nepásl a na pivo spolu nechodíme, vyprošuji si, abyste mne netituloval blbem, děkuji, ale pakliže Vám to zvýší sebevědomí .... pochopím to,“ napsal jeden ze čtenářů.

A Novotný mu odpověděl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šel mezi chvilkaře. Nebyli rádi. Zejména Minář

7:30 Šel mezi chvilkaře. Nebyli rádi. Zejména Minář

Aktivista, influencer a také zaměstnanec Ministerstva životního prostředí ČR František Kubásek vyraz…