Nižší daně skrze drogy? U Pirátů padl návrh

11.01.2020 15:58 | Zprávy
autor: mp

Piráti se na svém víkendovém sněmu shodli, že chtějí být součástí příští vlády. Chtějí mít připravený také ekonomický program pro 21. století. Podle neúspěšného kandidáta na předsedu strany Mikuláše Ferjenčíka by tento ekonomický plán měl zahrnovat také legalizaci drog, přesněji řečeno marihuany.

Nižší daně skrze drogy? U Pirátů padl návrh
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda Pirátů Mikuláš Ferjenčík, lídr pardubického kraje

O předsednické křeslo se u Pirátů utkali tři pánové – Ivan Bartoš, Mikuláš Ferjenčík a Vojtěch Pikal. O průběhu sněmu informuje Česká televize.

Z úst Mikuláše Ferjenčíka zazněl mimo jiné návrh ekonomického program pro sněmovní volby 2021, který obsahuje i legalizaci marihuany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Robejšek: Evropa už na podporu Ukrajiny nemá

20:00 Robejšek: Evropa už na podporu Ukrajiny nemá

Evropská politika se změnila v povrchní talk show bez reálných výsledků a NATO nemá kapacity ani och…