Notorický lhář Fiala, dneska opět lhal, ukazuje Babiš. Lidé se bojí, ví o učitelkách, kterým vyhrožují

30.03.2023 20:39 | Ze sítí
autor: nab

Bývalý premiér a předseda parlamentního opozičního hnutí ANO v podcastu Otázky Luboše Procházky sdělil, že ústavní stížnost kvůli důchodům hodlají podat v následujícím měsíci. Petr Pavel podepsáním penzijní reformy podle jeho slov jasně ukázal, čí prezident je. V kontextu toho důrazně varuje před nastupující totalitou a životem v mediokracii. Mimo jiné také prozradil, jak to bylo s marketérem Markem Prchalem.

Notorický lhář Fiala, dneska opět lhal, ukazuje Babiš. Lidé se bojí, ví o učitelkách, kterým vyhrožují
Foto: Repro PSP ČR
Popisek: Andrej Babiš v PSP ČR

Je dva měsíce po prezidentských volbách a neúspěšnému kandidátovi na hlavu státu Andreji Babišovi stále zůstává hořká pachuť v ústech při vzpomínce na jejich průběh: „Byl to hrozný hnus. Dělal jsem si průzkum, chtěl jsem vědět, proč to tak dopadlo, a i voliči Petra Pavla, resp. 69 procent všech voličů v rámci prezidentské kampaně, souhlasili s tím, že ta média šla totálně proti mně,“ uvedl a dodal, že deset let proti němu jdou média polistopadového kartelu. „Vy to znáte, také jste dostal padáka, protože jste dělal rozhovor s Babišem,“ řekl směrem k moderátoru Procházkovi.

„Takže… nic se nezměnilo. Babiš je nepřítel systému. Babiš nekrade, Babiš je neskutečně štve…,“ uvedl, že vše zůstává při starém, jenom má o něco více volnějšího času.

Následně se pozastavil u prezidenta Petra Pavla coby marketingového produktu: „Musím říct, že skutečně obrovská gratulace jeho týmu, to, co oni dokázali – z předsedy ZO KSČ, nomenklaturního kádra a cvičeného agenta v rámci Varšavské smlouvy udělat ikonu, de facto nového Havla, tak to tu nikdo nedokázal. U Pavla a Čaputové marketéři dokázali přesvědčit lidi, aby je zvolili,“ uvedl Babiš s tím, že sám není žádný marketingový produkt.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…