"Problém je v průmyslovém počítači, který nepřevedl údaje na letní čas. Na cestující to ale nemá žádný dopad a nemá to vliv na jízdné. Revizoři byli centrálním dispečinkem informováni. Nemělo by dojít k tomu, aby někoho kvůli přechodu na letní čas pokutovali," uvedla pro iDnes.cz mluvčí DPP Monika Lojínová.
Nové tramvaje Škoda 15T ukazovaly pořád zimní čas, cestující, kteří si v nich označili lístek, tak o hodinu „okradly“. Podle Lojínové ale všichni revizoři včas o problému věděli a ani si žádný z cestujících na jejich postup nestěžoval.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pan