Noviny: Češi unesení v Libanonu jsou naživu

07.10.2015 6:45 | Zprávy

Pětice Čechů, kteří v červenci zmizeli v Libanonu, je podle Práva naživu. Zřejmě jsou stále v Libanonu. České bezpečnostní složky o tom údajně dostaly důkazy přes prostředníky.

Noviny: Češi unesení v Libanonu jsou naživu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Noviny, ilustrační foto

Stále více pravděpodobným důvodem únosu je podle zdroje deníku snaha Libanonců o výměnu jejich krajana Alího Fajáda sedícího v české vazbě, nebo alespoň zamezení jeho vydání do USA jako údajného spolupracovníka teroristů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co je pro vás důležitější?

Stabilní vláda nebo váš osobní chtíč být ministrem? Podle všeho můžete být jako nominant na ministra překážkou v jejím sestavení. A viděl jste ten průzkum, kde si vás za ministra nepřeje ani většina dotazovaných?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

19:29 Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

Grilovaný celer za 560 korun, švestkové knedlíky za 285 korun, grilovaná klobása za 245 korun. I tak…