Nový ministr dopravy Kremlík odvolal z čela ŘSD Jana Kroupu

03.05.2019 12:51 | Zprávy

Nový ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) dnes odvolal generálního ředitele Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jana Kroupu, napsala ČTK.

Nový ministr dopravy Kremlík odvolal z čela ŘSD Jana Kroupu
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

Jeho nástupcem následně jmenoval Pavola Kováčika. Kremlík to uvedl na svém twitterovém účtu. Následně to potvrdilo Ministerstvo dopravy.

Podle Kremlíka by nový šéf silničářů Kováčik, který doposud působil jako předseda dozorčí rady Státního fondu dopravní infrastruktury, měl zrychlit dopravní výstavbu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Slibujete stabilizaci ceny. Znamená to tak, že ale zlevňovat známku nebudete, i když její navýšení kritizujete? Není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Demonstrantům proti Turkovi museli předem určit, co mají křičet

13:21 Demonstrantům proti Turkovi museli předem určit, co mají křičet

„Příroda tu křičí s náma, do pr*ele s motorama.“ Dnes se na náměstí Jana Palacha odehrál protest pro…