Ódéesák nabádající k podříznutí Zemana nebude ve straně potrestán. Omluvil se, takže je všechno v pořádku

22.05.2019 11:39 | Zprávy
autor: jav, čtk

Radní Jesenice u Prahy Martin Lang se omluvil za své vyjádření o prezidentu Miloši Zemanovi a vzdal se funkce předsedy místního sdružení ODS. Ve straně tak zůstává. Informaci serveru iRozhlas.cz o jeho setrvání potvrdil Langův nástupce v čele jesenické ODS Martin Kuruc.

Ódéesák nabádající k podříznutí Zemana nebude ve straně potrestán. Omluvil se, takže je všechno v pořádku
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Svůj post první místopředsedkyně obhájila i Alexandra Udženija

Podle něj setrvá i v radě města. Lang na Facebooku vyhrožoval prezidentovi smrtí. Napsal, že Zeman je druhý Hitler a je potřeba ho "podřezat jako svini". Případem se zabývá policie, Langovi hrozilo vyloučení z ODS.

Kauzou se v úterý večer zabývala rada místního sdružení, na níž se Lang podle Kuruce vzdal funkce a omluvil se. V médiích přitom předtím uvedl, že si za svými názory stojí a že šlo o nadsázku. „Martin Lang se po konzultaci vzdal funkce místního sdružení ODS Jesenice, funkci předsedy jsem převzal já,“ uvedl dosavadní místopředseda Kuruc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš je lhář, soudem uznaný, opakoval stále Hřib. Pak se posmíval oranžovému pánovi

15:31 Babiš je lhář, soudem uznaný, opakoval stále Hřib. Pak se posmíval oranžovému pánovi

Babiš je lhář, soudně uznaný, má na to kulaté razítko. Těmito slovy reagoval Zdeněk Hřib hned několi…